fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o přilbu LS2 FF352 Rookie Fluo a o knihu Twist of the Wrist II – Ukončena

Májové klání o helmu LS2!

Máj je lásky čas a protože jsme rádi, že máte své jednostopé miláčky rádi, chceme vám dopřát možnost strávit se svou motoláskou co nejvíce času. A co bychom to byli za redakci, kdybychom nechtěli udělat co nejvíc pro vaše bezpečí. Proto s námi a ASP Group, dovozcem helem LS2 můžete soutěžit o jednu z přileb LS2, přesně řečeno o model FF352 Rookie Fluo. Jedná se o integrální přilbu z termoplastického HPTT kompozitu a plexištítem z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání a přípravou pro folie Pinlock. Na jednoho z vás tahle kráska čeká. Odpovězte správně na otázku: Kolik tato helma stojí?

helma ls2 FF352_ROOKIE_Fluo_FF3522454 copia

Motorkářská Bible

Druhá květnová soutěž má s tou první společné téma a tím je bezpečnost. Kdo lépe chápe principy ježdění, ten lépe jezdí a je méně nebezpečný sobě i okolí. Proto pro vás máme 5 kousků legendární knihy Twist of the Wrist II, kterou si v českém překladu můžete i zakoupit na e-shopu brněnského automotodromu. Vstupenkou do soutěže je správná odpověď na otázku: Kdo je autorem této knihy? Pro pět z vás ji partner soutěže Automotodrom Brno nachystal. Nápovědou jsou webové stránky Automotodromu Brno, kde si v sekci fanshop můžete odpověď přečíst nebo, pokud nevyhrajete, knihu koupit.

twist of the wrist

 

Soutěž je již uzavřena. Výhercem helmy LS2 se stal Vladimír Krajíc ze Žďáru nad Sázavou . Výherci knihy Twist of the Wrist II jsou Pavel Kašpárek, Radostice; Jiří Jetel z Lipové, Dominik Bartoš z Lokte, Pavel Nepustil, Slatinice a Petr Slováček z Krnova.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz