fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o nápoje Slow Cow a M7 Energy! – Ukončena

Chcete mít doma „pomalou krávu?“

Ano, čtete správně. O co vlastně tentokrát jde: Pomalá kráva je překlad anglického názvu australského relaxačního drinku Slow Cow, populární novinky, která obsahuje pouze 8 přírodních látek, jako jsou L-Theanin, lípa, heřmánek, kozlík lékařský, chmel, mučenka, sodík a draslík. Nápoj není energetický, ale naopak relaxační, což znamená, že pomáhá redukovat stres, zlepšovat koncentraci a kreativitu a zpomalovat nástup svalové únavy. Třem z vás pošleme balení šesti plechovek, ať se můžete sami přesvědčit, jak nápoj chutná a hlavně jak funguje. Pravidla jsou již notoricky známá, ale pro jistotu: do 2. listopadu odpovězte na soutěžní otázku na náš e-mail asistent@motorbike-czech.cz, připojte svoje kontaktní údaje, jako jsou jméno, adresa a telefon, a když odpovíte správně, můžete balení Slow Cow vyhrát. Do předmětu uvádějte heslo „Pomalá kráva“

Soutěžní otázka zní: Jakou barvu má nápoj Slow Cow?

Nápovědu najdete na stránkách: www.slowcow.cz nebo na facebooku „Slow Cow CZ“.

IMG_4218

Tekutá energie

Pokud vám vyhovují spíše energy drinky jako takové, máme něco i pro vás. V minulém čísle jsme představili nový energy drink M7, jehož tváří se stal náš oblíbený závodník Moto 3 – Jakub Kornfeil. Tento nesycený energetický nápoj dodává elán, výdrž a navíc jsou v něm i vitamíny B2, B6, B12 a další přísady. Za jeho exotickou chuť může ovoce Mangosteen, kterému se také přezdívá „královna ovoce“.

Na říjen jsme si připravili soutěž rovnou o karton a dárkovou tašku nápoje M7 energy, který pochází – no odkud? A to je váš úkol zjistit a na e-mail asistent@motoribke-czech.cz zaslat správnou odpověď. Čas na to máte do 2. listopadu a do předmětu uvádějte „M7 energy“, odpověď najdete na adrese www.m7energy.cz a protože jsme na vás hodní, dáme vám k tomu i tři možnosti: a) Japonsko, b) Malajsie, c) Mexiko. Nezapomeňte uvést i své jméno, adresu a telefon ať víme, kam výhru poslat.

Soutěž je již uzavřena! Výhercem soutěže o SlowCow se stal Jaroslav Študent z Prostějova. Soutěž o nápoje M7 energy vyhrál Josef Kotásek z Hulína! Gratulujeme.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz