fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Gladiator Games opět v O2 aréně a soutěž o lístky!

Profesionálové na motorkách rozduní O2 arénu.

Na FMX Gladiator Games, stejně jako na pradávné gladiátorské zápasy v Římě, se lidé vždy chodili hlavně bavit. Poslední listopadový víkend se do Prahy sjedou nejlepší jezdci z celého světa, aby se společně s několikatisícovým davem vrátili ke kořenům freestyle motokrosu. Vždyť FMX Gladiator Games patří k nejstarším akcím v Evropě.

Organizátor Marek Rejman je připraven znovu nabídnout divákům jedinečnou show. Za čtrnáct ročníků má FMX v Praze stále co nabídnout. „Sice se za tu dobu hodně změnilo, ale to nadšení pro freestyle motokros je pořád stejné. Jak u diváků, tak u jezdců,“ říká Rejman, jehož Gladiátoři psali historii nejen v Česku, ale i v Evropě. „Položili jsme jeden ze základních kamenů světového freestyle motokrosu a letos pro diváky připravíme opět nadupanou podívanou.”

akce-026-01

Kromě zahraničních es bude předvádět své kousky také Libor Podmol, vítěz X-Games. S ním dorazí jeho mladší bratr Filip, který úspěšně kráčí v jeho stopách. Nebude chybět ani Martin Koreň nebo Petr Pilát a Matěj Česák už je po zranění ruky opět v sedle.

To ale není vše! „Jako první jsme do Prahy přivezli exhibici na sněžném skútru. Colten Moore a Daniel Bodin budou v této tradici hrdě pokračovat,“ dodává Rejman. Diváci se mohou těšit i na španělské duo Antonio Navas – Marc Pin~ol. Tato dvojice předvádí tandem flip po celém světě a Praha bude další zastávkou. „A kdo ví, třeba v O2 aréně uvidíme jejich nový trik,“ naznačuje Rejman.

Lístky jsou stále v předprodeji zde.

Text a foto: TZ

akce-026-02

Soutěž s Motorbike o lístky na Gladiator Games:
S Motorbike můžete hrát o 5 x 2 lístky na úžasné Gladiator Games. Jak na to? Je to jednoduché: do 23.11.2014 sdílejte a olajkujte příspěvek o Gladiator Games na našem facebooku: https://www.facebook.com/motorbike.cz a můžete vyhrát. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím facebooku, tak se nezapomeňte dívat.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz