fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Prožijte s Harley-Davidson týden snů!

Discover More 2017 startuje!

Harley-Davidson právě startuje již 4. ročník projektu Discover More, projektu zaměřeného na touringové motocykly značky, jízdu snů a zážitky, na které se nezapomíná. Letos však s historicky nejexkluzivnější odměnou pro výherce, jednoho jezdce a spolujezdce, kterým výhra doslova změní život. Let do Chicaga, návštěva Muzea Harley-Davidson v Milwaukee, možnost užít si jízdu na všech touringových motocyklech H-D, volba trasy cesty snů a tour podél Velkých jezer USA, návštěva výrobní linky značky v Yorku a k tomu víkend v New Yorku s kapesným 2 000 eur, a to nejlepší na konec – vybraný touring motocykl zdarma až k vlastním dveřím! To není sen, ale realita, která čeká na vítězného šťastlivce. Stačí si jen do 30. dubna rezervovat a nejpozději do 15. května absolvovat zkušební jízdu na některém motocyklu Harley-Davidson z řady touringů a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí a budete mít možnost prožít týden snů v sedle H-D, týden plný zážitků, dobrodružství a poznávání, který vám zcela jistě změní život.

 H-D Museum

Stačí se jen projet…

K unikátní výhře, která mění sen v realitu stačí jediné. Rezervovat si od dnešního dne až do 30. dubna zkušební jízdu na některém touringovém motocyklu H-D a absolvovat ji nejpozději do 15. května. Vedle nekonečného pocitu svobody pramenícího z jízdy budete mít možnost na vlastní kůži okusit sílu a jedinečné vlastnosti nového motoru Milwaukee-Eight, který nabízí vyšší výkon, rychlost i zrychlení. V rámci jízdy poznáte také výhody nového odpružení a jízdní zážitek už jen podtrhne propracovaný audio systém, kterým je motocykl vybaven.

H-D Street Bob_PHD_

„Každý rok se snažíme projekt Discover More koncipovat tak, aby oslovil a nadchl co nejvíce jezdců. Těší mě, že se pro letošní ročník podařilo domluvit natolik unikátní cenu, kterou nelze získat jinak než právě prostřednictvím účasti v projektu Discover More 2017. Jezdci díky němu mají možnost seznámit se se sílou a výkonem našich nových motorů Milwaukee-Eight a zároveň jeden z nich získá pohádkovou výhru,“ říká Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Discover More 2015_vitez Luis CastillaCo vše vítězný jezdec (a spolujezdec) získá

  • Let do Chicaga
  • Osobní návštěvu Muzea Harley-Davidson v Milwaukee, včetně setkání s Billem Davidsonem, viceprezidentem Muzea a pravnukem zakladatele značky
  • Jízdu na celé řadě touringových motocyklů vybavených novým motorem Milwaukee-Eight
  • Volbu trasy jízdy snů a tour podél Velkých jezer USA
  • Návštěvu výrobní linky závodu v Yorku a možnost na vlastní oči vidět výrobu zvoleného motocyklu
  • Víkend v New Yorku s kapesným 2 000 eur
  • Dodání zvoleného motocyklu až do domu

Harley-Davidson není jen motocyklová značka, Harley-Davidson je životní styl, vášeň, a především spojovaní lidí bez ohledu na věk, profesi, sociální skupinu či národnost. To vše je s Discover More 2017 možné prožít. Stačí jediná zkušební jízda!
Vyrobni linka H-D York
A pokud už nyní přemýšlíte, jaký by byl váš týden snů a kam byste se vydali nebo si zkrátka jen dlouhou zimu chcete zkrátit plánováním první jarní vyjížďky či dovolené, nechte se inspirovat tipy dalších jezdců na stránkách www.greatestrides.eu/cs_CZ, které rovněž vznikly v rámci jednoho z předešlých ročníků projektu.

Více informací o projektu Discover More 2017 na: https://discovermore.harley-davidson.com/cs_CZ/

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz