fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

MEGASOUTĚŽ S MOTORBIKEM NA MOTOSALONU 2017

Jarní motocyklová výstava Motosalon je za dveřmi a v této souvislosti jsme pro vás, společně s našimi partnery, připravili megasoutěž. Její pravidla jsou jednoduchá: v rámci Motosalonu se stavíte na našem stánku na výstavišti v Letňanech, necháte si udělat tetování (samozřejmě že ne permanentní, jde o vodou odstranitelný obrázek), s tímto tetováním se necháte vyfotit u své oblíbené motorky a fotku pošlete na náš facebook (kterému dáte zároveň like, bez toho to holt nejde). Dál už je to o tom, kolik vaše fotka nasbírá hodnocení „to se mi líbí“. Ten, jehož fotka získá nejvíc lajků, pak vyhraje hlavní cenu, kterou není nic menšího, než voucher na okruhový den na brněnském okruhu s agenturou Dafit. Vlastně jsou dvě hlavní ceny, okruhový den vyhrává jak první, tak i druhý „sběrač lajků“. Ani ostatní ceny nejsou k zahození, je jich celkem patnáct, takže i když nevyhrajete okruhové ježdění, je tu pořád možnost získat třeba značkové tričko atd. – o co všechno se soutěží zveřejníme ještě před zahájením výstavy.

Abychom vám to ulehčili, na fotce nemusíte být jen vy – můžete nechat potetovat třeba svou přítelkyni, potomka, ségru, tchýni…no, tchýni možná radši ne, pokud tedy nevypadá jako Heidi Klum.

Vaší fantazii se meze nekladou, důležité je, aby na fotce bylo jasně vidět ono tetování v kombinaci s vybraným strojem. Jen počítejte s tím, že Facebook je na některé věci přecitlivělý a pokud by šlo o přespříliš odvážnou fotku (rozumíme si, žejo?), nebudeme ji moci zveřejnit a tím pádem nenasbíráte žádné potřebné lajky. Prostě buďte soudní :)

Jo, ještě jedna zpráva – voucher na okruhový den je přenosný, tzn. pokud vyhrajete, nemusíte se akce účastnit jen a pouze vy, můžete voucher přenechat třeba kamarádovi či komukoliv jinému.

Tak, pravidla znáte, takže stačí se u nás zastavit a hlavní výhra je – možná – právě vaše! :)

webovky soutěž

Pravidla soutěže najdete zde

Náš Facebook najdete zde

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz