fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Harley-Davidson představil na Motosalonu vítěze Battle of the Kings i další novou tvář značky

Harley-Davidson představil dnes, na probíhajícím veletrhu Motosalon, své projekty a novinky pro rok 2017. A rok to bude skutečně nabitý! Nakonec, Harley-Davidson jej odstartoval hned úderem ledna soutěží dealerských přestaveb Battle of the Kings, jejíž regionální Král Customů byl dnes vyhlášen. Značka zároveň spouští další ročník projektu Discover More zaměřeného na touringy, letos s takřka pohádkovou odměnou pro vítěze. Aktuálně také rozšiřuje své řady o další novou tvář značky, kterou se stává dakarský jezdec Lukáš Kvapil. Příjemným bonusem je pak jarní program Easy Ride zaměřený na dostupnost ikonických motocyklů skutečně pro všechny a už tradicí konce prázdnin budou každoroční Prague Harley Days, letos s možností získat motocykl na rok zdarma.

Harley-Davidson_expozicce_1

 Harley-Davidson ve své zcela nové expozici představuje na veletrhu Motosalon, který v pražských Letňanech probíhá až do neděle 5. března, 21 motocyklů modelového roku 2017 i všechny 3 české soutěžní přestavby projektu Battle of the Kings. Zástupci značky zároveň dnes v rámci zahájení veletrhu přiblížili i další novinky, změny a aktuální projekty pro letošní rok. A rozhodně je na co se těšit!

 

Král Customů Battle of the Kings

Rok 2017 u Harley-Davidson odstartovala soutěž dealerských přestaveb Battle of the Kings. Ta se letos koná sice již 3. rokem, ale tentokrát se jedná o její nejrozsáhlejší ročník. Jednotlivá dealerství mohla pro svoji přestavbu poprvé volit ze 3 možných základních modelů řady Dark Custom, hlasování v prvním kole soutěže bylo zahájeno již v polovině ledna, tedy zhruba o 2 měsíce dříve než v minulých letech a samotná soutěž finišuje až v listopadu 2017, kdy bude vítěz vyhlášen a korunován na veletrhu EICMA v italském Miláně.

Battle of the Kings_Praha

Ze 13 soutěžních přestaveb vzniklých v dealerstvích regionu střední a východní Evropy vybrala veřejnost TOP 6, které následně postoupily do dalšího kola hlasování odborníků. Byly mezi nimi customy dealerství Banská Bystrica, Wroclaw, Lodž, Poznaň, Hradec Králové a vítěze předešlých dvou ročníků Prahy. Letos se Králem Customů regionu střední a východní Evropy stala poprvé přestavba dealerství H-D Lodž, následovaná Wroclawí a 3. místo tentokrát obsadil custom ve stylu 20 let postavený v H-D Praha.

Jarní program Easy Ride

S blížícím se startem moto sezóny zároveň Harley-Davidson představuje svůj program Easy Ride, který je zaměřen na dostupnost motocyklů značky skutečně všem. Například startovní model Street 750 nabízí již na neskutečných 172 809 Kč. Pro náročnější jezdce, kteří požadují vyšší výkon nebo se chystají na nový motocykl přesedlat z jiného stroje, je v rámci programu připraven speciální bonus, kdy při koupi modelu řady Sportster o obsahu 1 200 ccm3 nebo řady Dyna získají servis na 2 roky zcela zdarma. Program Easy Ride tak nabízí všem jezdcům dokonalou příležitost zahájit letošní moto sezónu s novým motocyklem a změnit sen o Harley-Davidson ve vlastní garáži ve skutečnost.

Discover More 2017

Doslova pohádkový týden si užije vítězný jezdec (a jeho spolujezdec), který uspěje v projektu Discover More. Letos, již 4. ročník projektu zaměřeného na touringové motocykly značky, nabízí na základě jediné zkušební jízdy jednomu šťastlivci týden snů, který mu zaručeně změní život. Díky zkušební jízdě na touringu Harley-Davidson má totiž šanci získat odměnu zahrnující let do Chicaga, návštěvu Muzea Harley-Davidson v Milwaukee, setkání s Billem Davidsonem, Viceprezidentem Muzea a pravnukem zakladatele značky, možnost užít si jízdu na celé řadě touringů, naplánování trasy a tour podél Velkých jezer USA, návštěvu výrobní linky v Yorku, víkend v New Yorku s kapesným 2 000 eur, a především vybraný touringový motocykl až k vlastním dveřím! Stačí jen do 15. května absolvovat zkušební jízdu, kterou je už nyní možné rezervovat na https://discovermore.harley-davidson.com/cs_CZ/.

Nová tvář značky Lukáš Kvapil

S novou moto sezónou rozšiřuje řady Harley-Davidson i nová tvář značky. Tou se dnešním dnem stává Lukáš Kvapil, dakarský jezdec a voják z povolání, který má za sebou vojenské mise například v Afghánistánu nebo Iráku. Lukáš je zároveň v rámci Armády ČR i mentorem instruktorů výcviku motocyklových jednotek a speciální přípravy. „Těší mě, že se mohu spojit se značkou jako je Harley-Davidson. Je to pro mě radost a čest a věřím, že společně se můžeme posunout dále. Už teď se těším na plánované akce i na bližší seznámení s jednotlivými motocykly,“ říká Lukáš Kvapil. Zároveň je tak vedle zpěváka Arakainu Honzy Toužimského další, zcela odlišnou, tváří značky.

Lukáš Kvapil_1

 Prague Harley Days 2017

Konec léta, poslední prázdninový víkend, bude tradičně patřit Prague Harley Days, letos už jejich 4. ročníku. Prague Harley Days se konají v termínu 1. – 2. září opět v areálu holešovického Výstaviště. Letošní ročník se tentokrát poprvé více přiblíží open air festu, kdy prakticky veškerý program, včetně toho doprovodného v podobě koncertů a dalších vystoupení, bude probíhat před Průmyslovým palácem, samozřejmě, se záložní variantou v případě nepřízně počasí. Zároveň, letos rovněž poprvé, bude mít jeden návštěvník možnost na rok vyhrát motocykl H-D Street Bob, což bude zřejmě jeden z nejlákavějších bodů programu. Prague Harley Days 2017 se opět ponesou v duchu zábavy pro celou rodinu, chybět nebude family zóna s workshopy pro nejmenší, kde se budou moci odreagovat i ženy a pro muže je nachystána výstava motocyklů, od historických kousků až po současné, zkušební jízdy zdarma na motocyklech H-D v rámci Demo trucku, galavečer thajského boxu nebo soutěž motocyklových přestaveb Custom Battle. A jak jinak než proslulá a očekávaná spanilá jízda motocyklů Harley-Davidson centrem Prahy. Účast přislíbili dokonce i legendární zahraniční hosté.

Změny ve struktuře Harley-Davidson

S letošním rokem také přichází změny ve struktuře zastoupení Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. Martin Heřmanský, dosavadní Country Manager v lednu povýšil na pozici Managing Director Strategic Growth Markets regionu EMEA a nyní kromě týmu pro střední a východní Evropu řídí ještě týmy jihovýchodní Evropy, Blízkého Východu, Afriky, Ruska a zemí bývalého Sovětského svazu. Novým šéfem zastoupení Harley-Davidson pro střední a východní Evropu se stává Bohumír Přeučil, který v rámci H-D CEE působí od roku 2010 a do nynějška měl na starost rozvoj dealerské sítě v regionu, která se za dobu jeho působení rozrostla z 12 dealerství na 24. Před nástupem do Harley-Davidson působil ve společnosti Fiat ČR a Fiat SR na pozici Market Manager pro oba trhy.

Bob Přeučil Harley-Davidson

Více o aktuálních projektech a motocyklech modelového roku 2017 naleznete na www.harley-davidson.cz.

Foto a text :TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz