fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

BMW Motorrad Česká republika pořádá v Česku první oficiální sraz

Motorrad prvni sraz

Malebná lokalita, bohatý program a luxusní ubytování

Každý fanoušek motorek BMW by si do svého diáře měl zaznamenat termín 22. – 24. června 2018. České zastoupení renomovaného výrobce světově známých motocyklů během těchto dnů pořádá ve Velkých Karlovicích BMW MOTORRAD DNY ČESKÁ REPUBLIKA 2018. Návštěvníci se můžou těšit na testování nejnovějších motorek BMW, zábavné offroad trasy, setkání s českými motocyklovými legendami, i na grilování, wellness, tombolu, koncert Václava Noida Bárty nebo zkušební jízdy v automobilech MINI.

 

BMW motorky jsou po celém světě známé jako bezpečné spolehlivé stroje s nejmodernějšími technologiemi a v Česku mají rozsáhlou základnu fanoušků. Právě pro ně je určen první oficiální sraz pořádaný ve Velkých Karlovicích, na slunném svahu valašské krajiny, nedaleko hranic se Slovenskem. „První oficiální setkání motocyklů BMW v České republice pořádané BMW Motorrad Česká republika nabídne velmi zajímavý program. Návštěvníky čeká příjemné ubytování ve čtyřhvězdičkovém Grandhotelu Tatra, který je zároveň centrem dění celého eventu. Pokud bude jeho kapacita vyčerpána, k dispozici máme také nedaleký čtyřhvězdičkový spa hotel Laterna a tříhvězdičkový spa hotel Horal,“ uvádí Petr Krajča, šéf motocyklové divize BMW pro ČR, a dodává: „Věříme, že fanoušci našich motorek si také náležitě užijí průjezd malebnými Beskydami, které nabízejí spoustu klikatých silnic a krásných výhledů do okolní krajiny.

Elektromobilita

Protože značka BMW klade důraz na nejnovější technologie a udržitelný rozvoj, značnou pozornost věnuje i vývoji alternativních dopravních prostředků. Účastníci budou mít možnost vyzkoušet i několik variant vozidel na elektrický pohon. K testovacím jízdám bude připraveno elektrokolo BMW CRUISE e-BIKE, elektroskútr C-Evolution a elektromobil BMW i3. Grandhotel Tatra podporuje alternativní varianty pohonu, proto má pro své hosty připravenou i dobíjecí stanici pro elektromobily. Účastníci tak budou mít možnost vyzkoušet i nový způsob „tankování“.

Enduro škola, řada odborníků a koncert Noida

Na srazu budou k dispozici nejnovější modely BMW. Zájemci mohou absolvovat i offroadovou enduroškolu se zkušenými instruktory. Během víkendové akce bude možné promluvit s předními českými odborníky na motorky a motosport, jako je třeba Pepa Sršeň, Kamil Holán nebo Martin Macík. Na sobotní večer je připraven koncert Vaška Noida Bárty. Mezi hotely bude v sobotu zajištěna kyvadlová doprava.

Před příjezdem na sraz je nutná registrace na webové adrese www.bmwmotorradakce.cz/bmw-motorrad-dny/. Cena registrace pro jednu osobu je 3 490 korun při úhradě do 30.4.2018 a zahrnuje 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji, 2 snídaně, večeři v den příjezdu, sobotní raut s grilem, různé workshopy a bohatý doprovodný program i upomínkové tričko BMW Motorrad Dny Česká republika 2018. Při pozdější registraci bude cena 3 990 korun za jednu osobu.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz