fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

KTM ECC Cup – pozvánka do Vysokého nad Jizerou

V sobotu 20. září nás čeká velké finále šestého ročníku KTM ECC, které se koná ve Vysokém nad Jizerou. Ano není to tak dlouho, kdy jsem psal, že začíná jaro a s ním se roztáčí kola nového ročníku oblíbeného motocyklového seriálu. Za pár dní, přesně 23.září 2014 v 04:29:09 hod. převezme vládu podzim, ale než se tak stane, na úplném sklonku léta, poslední letní sobotu nás čeká závěrečný závod, jehož pořadatelem je Motoklub Vysoké nad Jizerou.

blato-028-004
Pro jezdce je to úplně poslední možnost, kdy připsat na svoje bodové konto nějaký ten bod do celkového hodnocení seriálu a zabojovat o co nejlepší konečné umístění. Letošní šestý ročník KTM ECC patří k nejdramatičtějším v historii seriálu, protože není před posledním závodem rozhodnuto ani v jedné ze sedmi vypsaných kategorií a v soutěži týmů dělí Semilský Enduroklub a Vysocký Motoklub pouhých osm bodů. Vyrovnanost jezdců v jednotlivých kategoriích slibuje zajímavou podívanou se spoustou dramatických soubojů i pro diváky.

Pořadatelé z Vysockého Motoklubu připravují pro závěrečný závod této sezony úplně novou lokalitu, ve které se v rámci seriálu ještě nezávodilo a bude pro jezdce velkou neznámou. Po úspěšných a velice oblíbených závodech ve Sklenařících, se pořadatelé přesunuli do Vysokého a závodilo se v okolí zemědělského družstva. Nyní dochází k dalšímu posunu a nová trať bude začínat na druhé straně města naproti benzinové čerpací stanici a povede směrem k rozhledně „U borovice“ v Roprachticích.

Soutěžní klání zahájí páteční závod dětí, který odstartuje v 17,00 hodin. Do sobotního finálového dne nastoupí na start jako první jezdci kategorií LIC A, LIC B, VET a do 85 ccm v 10,00 hodin. Hobby jezdci E1, E2, E3, pro které původně seriál vznikl mají poslední start sezony naplánován na 13,00 hodin. Ředitelem závodu je Josef Nosek a nezbývá než mu popřát šťastnou ruku při výběru nové lokality a hlavně, aby přesvědčil ke spolupráci i Krakonoše, který má do města „nejkrásnější zimy“ opravdu blízko.

Více na www.endurocc.cz

Za pořadatele KTM ECC Luboš Kučera.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz