fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Zbrusu nové on-line stránky KTM.COM

Oficiální stránky KTM byly od základu předělány a představeny společně s novou mikrostránkou WORLD OF SX.

Webové stránky rakouského výrobce motorek www.ktm.com se dočkaly významné aktualizace, aby uživatelům nabídly jednoduché avšak zároveň kvalitní uživatelské prostraní a prezentaci značky.

KTM.com_GB

V rámci neúvavné snahy o zlepšování se ve všech aspektech obchodu a uživatelských služeb jsou na stránkách 360° modely všech motorek. Minimalistický design usnadňuje navigaci v rámci celého webu KTM a zobrazuje očem vlastně celá READY TO RACE společnost je.

Theresa Gstaltmaier (Viceprezidentka Mezinárodního Marketingu): ,,Samozřejmě, že KTM je společností, která se věnuje mnohým aktivitám a to nejen své stále se rozvíjející řadě modelů, ale i neutuchající snaze dosahování nejlepších výsledků a zákaznického servisu. Naše webové stránky by proto měly být náhledem do světa KTM a z tohoto důvodu jsme potřebovali, aby byly uživatelsky přátelštější a to  bez obětování jakýchkoliv detailů.“

Funkčnost webových stránek nyní umožňuje uživatelům procházet celou řadu KTM Street a KTM Offroad strojů, pročítat digitální verze katalogů KTM PowerWear a KTM PowerParts. Informuje o všech novinkách KTM, usnadňuje nalézt lokální KTM Dealery a umožňuje zarezervovat si testovací jízdy a mnoho dalšího. Dalším významnou novinkou je KTM Konfigurátor, který je nyní přístupný pro vybrané země, pro všechny ADVENTURE modely a který pomáhá zákazníkům si vytvořit vlastní motocykl na základě jejich preferencí a potřeb.

KTM_Configurator_GB

 

KTM Microsites

Společně s novou hlavní stránkou byly vytvořeny mikrostránky pro vůdce třídy ADVENTURE, innovativní FREERIDE E elektrické motocykly a take pro všechny informace ohledně závodní série RC CUP po celém světě. Nedávno představená WORLD OF SX je věnovaná všem motocyklovým aktivitám a poskytuje informace o závodech a produktech.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz