fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Zavazadla KAPPA Rambler

Zavazadla KAPPA Rambler

 

Především pro klasické motocykly, na které se nehodí plastová zavazadla, začala značka Kappa vyrábět stylová zavazadla textilní.

Vnějším materiálem těchto zavazadel je 550D Polyester s PVC potahem v olivově zelené barvě, kontrastním vnějším materiálem je pak černá syntetická kůže (PU) o tloušťce 2 mm, černá podšívka je vyrobena z materiálu 190D Nylon.

 

 

V současné době jsou v nabídce čtyři kousky: univerzální magnetický tankvak, taška na nářadí, zadní brašna na sedlo a dvojice postranních brašen. Tankvak má rozměry 35 x 23 x 9cm, obsah 7 litrů a upevňuje se k nádrži buď pomocí 4 magnetů nebo 4 pásky s kovovými kroužky (pro nekovové nádrže). Má vyjímatelnou vnitřní podšívku s tepelně uzavřenými švy, které zaručují vodotěsnost vaku. K tankvaku dostane i jednolitý polstrovaný ramenní popruh pro snadnou přepravu (D-kroužek a karabina) a  tříbodový pás pro možnost přenášení na zádech jako batoh. Pohodlí zajistí polstrovaná zadní část.

Taška na nářadí je vlastně srolovatelný pás s přihrádkami na nářadí a háčkem pro zavěšení, má vnitřní kapsu na zip, popruhy s kovovými kroužky pro uzavření a dva dvojité popruhy s D-kroužkem pro upevnění. Postranní brašny mají rolovací horní systém uzavření, zajištěný sponou, jsou spojeny popruhem s nastavitelným suchým zipem, mají rukojeť pro pohodlné přenášení, vyjímatelnou vnitřní podšívku s tepelně uzavřenými švy, které zaručují vodotěsnost a přední nepromokavý zip. Instalace na motorku je velmi jednoduchá. Rozměry: 32 x 28 x 15 cm, obsah 2x 14 litrů. Zadní brašna na sedlo Kappa Rambler RB101 je opatřena čtyřmi upevňovacími popruhy. I ona má rukojeť pro přenášení, popruh pro přepravu přes rameno a přední nepromokavý zip. Rozměry brašny jsou 29 x 48 x19 cm, obsah má 26 litrů. Všechna tato zavazadla jsou opatřena logem Kappa Rambler.

www.paolo.cz

Cena: od 960,-Kč

Text: Motorbike

Foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz