fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Zahájení sezony s K2moto Yamaha a radiem Beat

K2 moto Akce 13O posledním dubnovém víkendu v sobotu proběhla v Nové Pace historicky první akce pořádaná dealerstvím Yamahy, firmou K2moto, ve spolupráci s importérem Yamaha a rádiem Beat!

Ještě ve středu před akcí to ani zdaleka nevypadalo, že by se u nás nějaká motorkářská akce mohla vůbec uskutečnit. V Harrachově totiž leželo patnáct centimetrů sněhu a teploty padaly přes noc hluboko pod nulu. Modlitby byly ale vyslyšeny a tak se zdá, že i tento problém byl pod naší kontrolou, protože od pátku letěly teploty nahoru, po sněhu ani památky, a na sobotu jsme tak objednali dokonale slunečné počasí.

Začátek akce jsme naplánovali na devátou hodinu, takže už od brzkých ranních hodin jsme měli co dělat! Velké přípravy probíhaly tak, aby už i první nedočkavci měli od nás plný servis se vším všudy. Ráno také dorazilo Rádio Beat, které nesmělo chybět s dobrou muzikou. Nad ohněm se pekla kýta, slečny připravovaly občerstvení, mechanici zaostřovali mířidla na paintballových zbraních a projížděli dráhu pro jízdu zručnosti.
Protože jsme hrdým servisním partnerem týmu Motopoint, nechyběly ani dva motocykly specifikace Supertwin, na kterých v rámci přírodních okruhů získává vavříny závodník Michal Indi Dokoupil #23 a naše kolegyně Veronika Hankocyová #53.
No a to nejdůležitější nakonec! Prodejci přichystali předváděcí motorky od Yamahy, kvůli kterým se tato akce konala především, a že jich nebylo málo!
Připravili jsme si totiž pro naše zákazníky téměř celou modelovou řadu, co Yamaha pro tento rok nabízí. Nechyběly oblíbené modely Yamaha MT-07 a MT-09 doplněné novinkami MT-03 a MT-125. Dále velice očekávané novinky XSR900, XSR700, XV950 Racer ve výročních barvách a velké cestovní motorky FJR1300 a XT1200Z Super Tenere. Ze skútrů se návštěvníci mohli těšit na Yamahu T-MAX,vítěze ankety skútr roku 2016, dále na skútry N-MAX, Tricity a nejmenší z rodiny Yamaha De’light.
Největší pozornost byla ovšem upřena na majestátní Yamahu Vmax, kterou nám z Rakouska zapůjčil importér Yamaha Motor Europe, za což jim my i naši zákazníci velmi děkujeme!

K2 moto Akce 18

Padla devátá hodina a první zájemci o předváděcí jízdu se již hrnuli na prodejnu K2 moto, kde probíhala registrace. Jízdy jsme naplánovali na každou půl hodinu od 9:30 až do 12:30. V první ranní rundě bylo pouze pár zájemců, takže měli o to větší výběr motorek, nicméně další jízdy byly již úplně plné.

Předváděcí jízdy probíhaly v okolí Nové Paky, kde bylo možné si vyzkoušet motorky jak na dlouhých rovinách, tak i v prudkých zatáčkách a hlavně s minimem provozu na silnici. Až na jeden lehký pád, který se obešel bez zranění, a trochu nenasytného Vmaxe, který nám při jedné z jízd zůstal stát asi 500 metrů před benzinkou, proběhl celý program jízd naprosto bez problémů a hlavně ve skvělé náladě.

Ve chvílích, kdy se zákazníci proháněli na předváděčkách, u K2 moto v Nové Pace probíhala soutěž na připravené paintballové střelnici. Bylo potřeba sestřelit všech pět terčů na vzdálenost 25 metrů, a to s padesáti kuličkami v zásobníku. Jestli se vám to zdá jednoduché, tak věřte, že bylo jen málo střelců, kteří si po té mohli jít pro zaslouženou výhru v podobě přípravků na péči o motorku Yamalube.
Komu nešla střelba, mohl své umění předvést při jízdě zručnosti s „tříkolkou“ Yamahou Tricity. Úkolem bylo projet vytyčenou trať co nejpomaleji a ti nejpomalejší byli opět odměněni přípravkami Yamalube dle vlastního výběru.

K2 moto Akce 6

Jakmile se nám přiblížila třináctá hodina, bylo vidět, že všichni netrpělivě očekávají ohlášení odjezdu na plánovanou spanilou jízdu do Harrachova na kávu zdarma do restaurace Roubenka. Předváděčky od Yamahy se seřadily do čela celé skupiny, aby dohlížely na plynulý přejezd do Harrachova. Na pár místech jsme museli zastavit dopravu, což se povětšinou povedlo, a řidiči aut z toho naštěstí ani nebyli nijak nervózní. Nejprve jsme jeli do Jilemnice a dále údolím podél řeky Jizery až do Harrachova. V restauraci Roubenka už na nás čekala paní majitelka a s úsměvem vítala přijíždějící motorkáře. K výtečné kávě jsme neodolali vyzkoušet ani další vybrané lahůdky zdejší skvělé kuchyně.

V Harrachově jsme sice neoficiálně akci ukončili, ale každý si mohl vybrat, jestli s námi bude pokračovat v naplánované trase přes Kořenov, Železný Brod, Jičín a zpět do Nové Paky.

Závěrem bychom chtěli poděkovat nejen partnerům a kamarádům, kteří pomohli tuhle akci uskutečnit ale i všem účastníkům, protože přijeli v hojném počtu a vytvořili parádní atmosféru. Během celého dne se nás totiž sešlo kolem tří set, což je na první ročník opravdu úžasné číslo. Už teď vás můžeme ujistit, že podobná akce nebyla zdaleka tou poslední, a budeme se snažit další podobné setkání (a ještě lepší!) zase připravit.
Jestli Vás mrzí, že jste se o akci nedověděli a máte stále zájem si Yamahu vyzkoušet, celkem dvanáct předváděcích strojů máte u nás v K2 moto Nová Paka stále k dispozici!

Takže sledujte náš web  www.k2moto.cz, nebo facebook https://www.facebook.com/k2moto/ a brzy na viděnou!

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz