fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Yamaha představuje aplikaci My Garage

Dříve než vyrazíte na cestu je potřeba vědět, že vše je tak jak má být. Nová aplikace od Yamahy – My Garage – vám to nyní umožní. Aplikace vás přenese do virtuálního světa Sport Heritage, kde si můžete vytvořit a navrhnout vaši motorku.

yamaha_video_3840x2160

Aplikace My Garage vás pustí k designérskému stolu, abyste si mohli vybrat model ze Sport Heritage a poté se s ním projet ve 3D.

Jakmile si vyberete vysněný model, můžete prozkoumat všechny jeho možnosti úprav předtím než si vyberete, které budete chtít. Poté uvidíte jak se váš model staví ve 3D. Ať už si vyberete legendární VMAX, XJR1300 nebo vintage XSR700 můžete si navolit jakékoliv doplňky a prozkoumat každý detail. Vybírat můžete z mnoha výfuků a sedadel. Individuální volba doplňků zajistí, že motorka pro vás bude tou pravou!

Až si vytvoříte perfektní motorku přesně pro vás, můžete si ji uložit do virtuální garáže a navštívit ji, kdykoliv se budete chtít podívat na její fotoalbum ve 3D.

Je přiřozené, že jakmile motorku vytvoříte budete ji chtít předvést – právě proto je v aplikaci možnost sdílení s přáteli pomocí sociálních medií. Až si vytvoříte perfektní motorku a budete s ní spokojeni a rozhodnete se přejít do další úrovně, stačí jednoduše poslat váš výtvor místnímu dealerovi a ten zařídí zbytek.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz