fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Vítěz Discover More Tour míří do ČR

24. a 25. června u nás prožije část své „životní cesty“

DISCOVER MORE TOUR 2015

1 vítěz – 17 evropských zemí – 2 měsíce na H-D Street Glide

Jen před několika týdny odstartoval Harley-Davidson projekt Discover More 2015, kdy se jeho vítěz Luis Castilla vydal z Londýna na svou „životní cestu“, během níž za 2 měsíce projede Evropu. V rámci svého evropského tour nevynechá ani Českou republiku. K nám zavítá už za pár dní, 24. a 25. června a Česko tak bude pro Luise v pořadí devátou evropskou zemí, kterou v rámci Discover More Tour 2015 projede na motocyklu Harley-Davidson Street Glide.

Discover More Tour_5

Dobrodruh a motocyklový nadšenec, který získal letní práci snů v konkurenci dalších 10 000 zájemců z 27 zemí, tak konečně vyrazil na svou „životní cestu“, při které poznává ty nejzajímavější a nepůsobivější evropské cesty a užívá si cestování napříč starým kontinentem. „Od okamžiku, kdy jsem se stal vítězem Discover More 2015 jsem přesvědčen, že to bude nejúžasnější zážitek mého života. Byl jsem ohromen obrovskou odezvou a gratulací od jezdců z celého světa, kteří mě mnohdy inspirovali tipy na krásné a zajímavé trasy. Těším se na celé Discover More Tour, na zážitky, sdílení zkušeností s ostatními a hlavně na další jezdce, které budu povzbuzovat, aby se ke mně připojili nebo se sami vydali na podobnou cestu,“ řekl nadšeně Luis před svým startem.

Castilla_2

Celkem v rámci Discover More Tour projede 17 evropských zemí a Česko je v pořadí 9. zemí, do které zavítá. Luis vyrazil 26. května z Londýna, odkud zamířil do Španělka a Francie a postupně dále do Švýcarska, Itálie, Chorvatska, Slovinska, Rakouska a následně dorazí právě do Česka. K nám zavítá 24. a 25 června, kdy bude zhruba v polovině svého jezdeckého dobrodružství.

Castilla_1

Castilla je nyní na cestě už třetím týdnem a od příjezdu do ČR jej dělí ještě tři dny. U nás prožije velkolepou cestu napříč zemí, kdy si bude moci vychutnat požitek z táhlých zatáček podél krásné přírody i nespočtu památek a jejich osobitého kouzla. Po ČR má dále v plánu projet Německo, Dánsko, Švédsko a Norsko, aby se pak opět přes Dánsko a Německo přesunul do Belgie a Nizozemí a svoje Discover More Tour zakončil opět v Londýně, kam by měl dle plánu dorazit 4. srpna.

Discover More Tour_1

Připomeňme, že Castila kromě motocyklu Harley-Davidson Street Glide získal i plat 25 000 eur a úhradu všech cestovních nákladů během svého 2 měsíčního dobrodružství. Celou dobu tour je zároveň doprovázen profesionálním filmovým štábem, který zachycuje každý okamžik jeho jízdy napříč Evropou. Své zkušenosti a zážitky Luis sdílí prostřednictvím sociálních sítí a blogu Greatest Rides na www.greatestrides.eu/cs_CZ. Stránka dává také možnost všem evropským jezdcům sdílet a nahrávat své vlastní „Great Rides“. Online komunita tvořená jezdci umožňuje všem poznat ty nekrásnější trasy, cesty a místa, na které je možné se vydat, a to bez ohledu na značku, věk nebo národnost.

Discover More Tour_4

„Životní cestu“ Luise Castilly a více informaci o projektu Discover More Tour naleznete na: https://greatestrides.eu/cs_CZ/.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz