fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Ušetřete až 40 %: nejvýhodnější ceny vstupenek na Grand Prix jen do poloviny února!

Pokud jste náhodnou nestihli vánoční nákup vstupenek na letošní Grand Prix České republiky, nezoufejte. Spolek pro GP ČR Brno, který od loňského roku závod MotoGP v Brně organizuje, se rozhodl prodloužit vánoční předprodejní vlnu až do 14. února. Vstupenky na přírodní tribuny, na všechny sedadlové tribuny i speciální vstupenky do kempu přímo na závodní dráze můžete pořídit za velmi příznivé ceny, často až o 40 % výhodněji než v přímém prodeji.

gp_03

Předprodej vstupenek na letošní ročník byl zahájen 1. prosince loňského roku, tradičně je největší zájem o vstupenky GOLD, ale také například o vstupenky na sedadlovou tribunu T3, která se nachází v prostoru startu a je jedinou krytou tribunou v celém areálu. Velký zájem je jako obvykle o vstupenku Camp A, která motorkářům umožnuje stanovat přímo v areálu po celou dobu závodního víkendu.

gp_02

Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků se suvenýry a hlavně na skvělou atmosférou. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky a parkovací plochy pro motocykly i automobily.

Nezapomeňte pak, že letošní Grand Prix startuje o něco dříve, než bývalo zvykem. Celý kolotoč MotoGP v čele s nestárnoucím Valentinem Rossim, talentovaným Marcem Marquezem, českými zástupci Jakubem Kornfeilem a Karlem Abrahamem zavítá do Brna již první srpnový týden. Neváhejte a 4 – 6. srpna 2017 buďte u toho i Vy!

gp_01

Více na czechgp.com a gp.ticbrno.cz

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz