fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Univerzální pneumatika ContiRoadAttack 3

Zbrusu nová motocyklová pneumatika ContiRoadAttack 3 sbírá úspěchy

  • Univerzální pneumatika ContiRoadAttack 3 představuje ideální volbu pro motocykly sportovně-cestovní třídy, tedy např. i pro naked bikes (česky tzv. naháče)
  • Novinka se již stala vítězem testu německého magazínu MOTORRAD
  • Odborníky si získala svými vyváženými vlastnostmi a jízdním projevem na okreskách

Continental_ContiRoadAttack3_02Continental uvádí na český trh novou univerzální motocyklovou pneumatiku ContiRoadAttack 3. Díky optimalizované směsi nabídne zlepšenou přilnavost na mokré vozovce. Revoluční povrch běhounu TractionSkin umožňuje extrémně bezpečné a krátké brzdění. Speciální postup při vulkanizaci navíc přináší velice efektivní zajíždění plášťů a možnost využít plný výkon motocyklu brzy po přezutí.

Technologie EasyHandling je základem lineární ovladatelnosti, a napomáhá tak udržování rovnováhy v zatáčkách. Zároveň výrazně zlepšuje přesnost vedení stopy ve všech jízdních situacích. Řízená teplota vytvrzování pneumatiky během výrobního procesu zajišťuje vysokou odolnost a přilnavost ve velkých náklonech. Díky vysoké kvalitě výroby ContiRoadAttack 3 nabídne vyvážené charakteristiky po celou dobu životnosti.

image003

O svých schopnostech již nová pneumatika přesvědčila v nezávislém testu. Realizoval ho prestižní německý motocyklový magazín MOTORRAD, který v čísle 12/2017 testoval šest pneumatik vhodných pro sportovně-cestovní motocykly. Jednalo se o pláště 120/70 ZR 17 (přední) a 180/55 ZR 17 (zadní). Hlavní hodnoticí kritéria zahrnovala handling (ovladatelnost), chování v mezních situacích a na mokru, přilnavost při zrychlení a v náklonu, přesnost řízení, jízdu v zatáčce a stabilitu na rovné dráze.

Za jednoznačného vítěze testeři označili pneumatiku ContiRoadAttack 3: „Continental vždy nabízel velmi kvalitní sportovní pneumatiky vhodné i na okresní silnice – a právě na ně jsme je již v minulosti doporučovali. Nový ContiRoadAttack 3 není žádnou výjimkou. Vývojáři však výrazně zapracovali na chování plášťů na mokru, a nové pneumatiky tak mohou oslavovat celkové vítězství pro rok 2017.“

Experti vyzdvihli pozitivní přístup inženýrů Continentalu. Ti neslevili z dosavadních kvalit pneumatiky, ba naopak, zejména na mokru je ještě vylepšili. Nový plášť tak navazuje na úspěšný příběh předcházejících modelů značky. Testovací jezdci ocenili rovněž nové sofistikované řešení založené na exkluzivních technologiích MultiGrip, TractionSkin, ZeroDegree, RainGrip a EasyHandling.

Podrobné informace o nové pneumatice ContiRoadAttack 3 a celém sortimentu motocyklových plášťů naleznete na adrese www.conti-moto.com.

text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz