fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Tisíce jezdců Harley-Davidson míří opět do Prahy!

Prague Harley Days 2019 – Česká premiéra LiveWire – H-D Demotruck 2019 – Muay Thai Gala – Custom Bike Show

 

 Po loňských oslavách 115. výročí Harley-Davidson ožije pražské holešovické výstaviště v rytmu silných strojů Harley-Davidson a nejen jich.  Blíží se totiž další ročník Prague Harley Days.  5. a 6. července 2019 se návštěvníci mohou těšit na dva dny zábavy pro celou rodinu. Bezplatné testovací jízdy, česká premiéra prvního sériového elektrického stroje H-D LiveWire, koncerty, galavečer thajského boxu, výstavy, soutěž o nejlepší upravený motocykl a tradiční spanilá jízda Prahou – takové budou Prague Harley Days 2019.

 

Spanilá jízda centrem Prahy

Podobně jako loni, i letos budou motory Harley-Davidson burácet Prahou, kterou by v jeden moment mělo projet více než 1 000 těchto legendárních strojů. Druhý den Prague Harley Days odstartuje totiž právě spanilou jízdou harleyů, jenž v sobotu 6. července vyrazí z holešovického výstaviště, podél nábřeží směrem do centra. „Těšíme se na účast všech jezdců, tuzemských i zahraničních. A máme zprávy, že jich sem letos po loňském seznámení s Prahou míří opět značné množství,“ říká Michal Šesták, výkonný ředitel realizačního teamu Prague Harley Days 2019.

Pestrá paleta zábavy pro jezdce i pro širokou veřejnost

Letošní Prague Harley Days budou mít co nabídnout jak těm, pro které se jízda na motocyklu stala životním stylem, tak návštěvníkům, kteří se k aktivní jízdě teprve chystají nebo se jim zkrátka atmosféra nezávislosti a individualistického přístupu k životu líbí bez ohledu na jejich vztah k motorismu. K dispozici bude totiž řada testovacích strojů, výstavy nových i historických motocyklů nebo vystoupení motocyklových kaskadérů, ale také soutěž o nejpůsobivější upravený motocykl, galavečer Muay Thai a nespočet dalších atrakcí. Tradičním standardem této mezinárodní harleyářské události je široký výběr jídel, občerstvení, pití, kávy a samozřejmě i piva nebo ostřejších nápojů, kteří jsou partnery Prague Harley Days 2019.

Technologie nové epochy bude představena v Praze

Organizátoři jednají o možnosti uspořádat na PHD 2019 oficiální představení produkčního modelu LiveWire – prvního sériově vyráběného motocyklu Harley-Davidson, který se má ještě letos objevit ve vybraných showroomech H-D. „LiveWire je budoucnost, do které jsme dali veřejnosti nahlédnout již před několika lety. Na konci léta dorazí do H-D Praha první – již prodané – kusy, pokud tedy všechno klapne, bude nám ctí Praze a Evropě naživo představit stroj, který bude psát další kapitolu v úžasné historii Harley-Davidson,“ dodává Michal Šesták.

 

Základní vstupné na oba dva dny je stanoveno na  600 Kč, ke vstupence zakoupené v předprodeji obdrží každý účastník speciální „nabíjecí“ platební kartu a kelímek s motivy Harley-Davidson. Senioři, děti do 15 let a hendikepovaní mají vstup zdarma.

 

Více informací o Prague Harley Days lze najít na: www.pragueharleydays.cz.

 

 

 

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz