fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Team Five two racing s Oliverem na závodech v holandském Assenu

Team Five two racing má za sebou další závodní víkend, tentokrát se seriál ADAC Northern Europe cup jel společně s WSBK v holandském Assenu.

moto

Podmínky byly velmi nestálé a možnost seznámení se s novou dráhou minimální. V pátek proběhl volný trénink, který se jel na vodě a Oliver v něm zajel třetí čas. Následovala sobotní kvalifikace, ve které Oliver, po drobném technickém problému, odstartoval později. Dále vzhledem k tomu, že nad okruhem začalo poprchávat, již nestihl zajet rychlé kolo, jako jeho soupeři, kteří nejrychlejší časy vybojovali v prvních dvou kolech. Oliver tak obsadil 17 místo a do závodu v neděli nastoupil až z 6. řady startovního roštu.

oli

V závodě šel Oliver hned od startu poměrně rychle dopředu, nicméně vzhledem k celkovému posunu závodního dne byly kola zkráceny na 10 z původních 13. Oliverovi se za tak krátkou dobu nepodařilo dostat dále než na 7. místo v cíli. Zkrácení závodů bylo zapříčiněno hlavně kvůli rozmarům počasí, kdy se střídal déšť se sluncem, a tak se většina závodů jela na dvě části.

jizda

Z Assenu tedy team přivezl devět bodů a Oliver se v průběžném pořadí posunul na 3. pozici se ztrátou šesti bodů na vedoucího jezdce šampionátu. Stejný počet bodů má i s jezdcem na druhém místě. Čtvrtý v pořadí ztrácí 10 bodů.

 

Další závod čeká tým na německém Lausitzringu již 29.4. – 1.5.

Text a foto: TZ

 

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz