fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Stylový závěr moto sezóny s Harley-Davidson

Získejte k novému motocyklu řady Sportster až 32 000 Kč!

Prožijte díky Harley-Davidson stylový závěr letošní moto sezóny, změňte sen o ikonickém motocyklu ve vlastní garáži ve skutečnost a přijďte si do nejbližšího dealerství značky pro dárek v hodnotě až 32 000 Kč! Harley-Davidson aktuálně startuje svoji podzimní kampaň Sportster voucher, u příležitosti letošního 60. výročí řady Sportster, kdy k nákupu jakéhokoli motocyklu této řady rozdá ještě speciální vouchery v hodnotě 883 eur nebo 1 200 eur, dle obsahu zvoleného modelu. Letošní motocyklová sezóna ještě neřekla své poslední slovo! Využijte jedinečné šance zakončit ji v tom nejlepším stylu, na zbrusu novém stroji nejdéle vyráběné řady Harley-Davidson, k němuž získáte v přepočtu až 32 000 Kč.

Testovací jízda_par

 

Motocykly řady Sportster slaví v letošním roce své 60. výročí existence a jsou vůbec nejdéle vyráběnou motocyklovou řadou značky. Právě u příležitosti tohoto výročí spouští Harley-Davidson svoji podzimní kampaň, v rámci které připravil, při pořízení libovolného modelu této řady, vouchery v hodnotě 883 eur a 1 200 eur, tedy v přepočtu zhruba od 23 000 Kč do 32 000 Kč. Vouchery je možné využít do konce letošního roku na jakýkoli nákup ve všech autorizovaných dealerství značky a pořídit si za ně originální výbavu. Od helmy, přes bundu a rukavice až třeba k doplňkům či dílům nebo stylovým kouskům z kolekcí oblečení MotorClothes.

H-D Sportster voucher

„Jsme rádi, že můžeme zákazníkům v roce, kdy slaví naše nejpopulárnější řada Sportster své kulaté výročí, nabídnout speciální limitovanou akci spjatou právě s těmito stroji. Přicházíme tak s kampaní Sportster voucher, kdy chceme díky voucherům zákazníkům umožnit si k motocyklu vybrat v našich autorizovaných dealerstvích originální výbavu či doplňky, kterou sami preferují. Navíc hodnota voucherů tematicky odpovídá právě objemu zvoleného motocyklu a je velmi atraktivní,“ říká Michal Fric, Marketing Manager H-D pro střední a východní Evropu.

Jezdec na H-D

Ideální způsob, jak završit letošní moto sezónu a naplno si užít poslední hezké dny ve znamení svobody a nespoutanosti – v sedle nového motocyklu řady Sportster, se stylovou výbavou zdarma díky Sportster voucheru.

 

Bližší informace o programu Sportster voucher naleznete na www.harley-davidson.cz nebo v jednotlivých dealerstvích Harley-Davidson po celé ČR.

text  a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz