fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Stylové chrániče rukou Speeds pro čtyřkolky a endura

Značka Speeds Performance Parts nabízí nově univerzální chrániče rukou pro čtyřkolky a endura. Při vývoji těchto nových chráničů odborníci kladli důraz na jednoduchou, rychlou a přesnou montáž na většinu vozidel.

SPEEDS_Handprotektoren_frei

Značka Speeds Performance Parts má nyní v programu nové univerzální chrániče určené pro čtyřkolky či off-roadové motocykly. Vzhledem k různým průměrům řídítek jsou univerzální chrániče často montovány se značným úsilým, nebo je nelze namontovat vůbec… A proto se při vývoji nového produktu hledělo nejen na bezchybnou funkci, ale také na snadnou a lehkou montáž.

Handprotektoren_Farben

Základní verze nových chráničů řídítek Speeds je vyrobena pro řídítka s vnitřním závitem M8, jako například na modelech čtyřkolek Kymco KXR 250, Maxxer 250, Maxxer 300 nebo mnoha dalších vozidlech. Tyto stylové chrániče jsou nabízeny v černé, bílé, modré a červené barvě za cenu 32,95 eur. Chrániče jsou sériově vybavené hliníkovou vnitřní konzolí, která jim dodává patřičnou pevnost a tuhost.

Speeds Handprotektoren Halterung

Máte-li na svém stroji dutá řídítka s vnitřním průměrem 14 až 17 mm, můžete si z programu Speeds Performance Parts samostatně dokoupit montážní sadu vhodnou právě pro Váš typ řídítek za velmi příznivou cenu 16,95 eur.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz