fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Speciální Vánoční předplatné Motorbike s dárkem!

Speciální vánoční akce – předplatné Motorbike s dárkem!

 

Roční předplatné Motorbike nebo roční předplatné Motorbike s Katalogem motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2021 s dárkem – alkohol tester Sencor v hodnotě 1 299Kč!

 

Objednat můžete kliknutím zde.

 

 

Přemýšleli jsme v redakci, čím smysluplným bychom vám mohli udělat na vánoce radost, abyste jako nováčci k předplatnému dostali něco navíc. A protože, ruku na srdce, snad skoro každý někdy ráno po bujarém večírku řešil, jestli už může sednout za řídítka a odjet, napadlo nás – co takhle alkoholtester?

Využít se dá v podstatě kdykoli a je to věc, která pomůže zamezit nejedné nepříjemnosti nebo zranění, způsobené zbytkovým alkoholem při řízení. Slovo dalo slovo a nakonec jsme se domluvili se značkou Sencor, která nám (za což vřele děkujeme) poskytla nejlepší alkoholtestery ze své produkce.

Jedná se o model Sencor SCA BA50FC v hodnotě 1.299Kč. Slouží k zobrazení obsahu alkoholu v krvi během několika vteřin. Pomocí kalibrovaného elektrochemického senzoru (Fuel Cell – palivový článek) probíhá měření alkoholu v dechu s přesností lepší než 0,08‰ BAC. Široký rozsah měření od 0 do 4 ‰ BAC pokryje potřeby všech běžných uživatelů. Zařízení disponuje pamětí pro posledních 20 měření a je vybaveno dvoubarevným displejem pro optické zvýraznění překročení hodnoty alarmu. Díky vestavěnému dobíjecímu akumulátoru není zapotřebí kupovat výměnné baterie. Součástí balení jsou 3 náhradní náustky a dobíjecí USB kabel.

 

 

 

Podmínky akce jsou:

Platí pro nové předplatitele časopisu Motorbike od vydání 1+2/2021 (11 vydání), vztahuje se na uhrazené objednávky ročního předplatného (cena 799Kč) nebo ročního předplatného s Katalogem motocyklů, skútrů a čtyřkolek (cena 899Kč). Akce platí do 3. 2. 2021 nebo vyčerpání dárků. Dárek se zasílá samostatně do 6ti týdnu od uhrazení objednávky a není možné si jej právně nárokovat (soudní cestou).

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz