fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěžíme s MotoZem o termoprádlo – Motorbike 6/2020 – uzavřeno!

Soutěžíme s MotoZem o termoprádlo 

Sice se venku už pomalu otepluje, ale jak by řekl Limonádový Joe „noci jsou tu chladné, to abych si vzal teplé prádlo“. Takže se určitě hodí cena, kterou nám dodala společnost MotoZem (www.motozem.cz) a sice komplet termooblečení českého výrobce, značky Street Racer Spot (díky převelice). A když píšeme komplet, tak myslíme komplet, tedy triko a spodky. A abyste věděli, do čeho jdete, něco málo si o tom povíme.

Termotriko Street Racer Spot s dlouhým rukávem je vyrobeno z 65% nylonu, 21% polyesteru a 8% spandexu. Je vhodné jako spodní vrstva pod všechny typy bund a mikin a využijete ho nejen při jízdě na motocyklu, ale také pro většinu sportovních aktivit. Triko má výborné termoregulační vlastnosti s perfektní prodyšností a zajišťuje maximální odvod vlhkosti a rychlé schnutí. Navíc vám bude slušet, protože má přiléhavý, anatomický střih s plochými švy.

Termo spodky Street Racer Spot jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako triko a jsou vhodné jako spodní vrstva pod všechny typy kalhot. Vlastnosti jsou vlastně stejné jako u trika, takže i spodky mají super termoregulační vlastnosti s perfektní prodyšností a zajišťují maximální odvod vlhkosti a rychlé schnutí. I střih je stejný. Obojí, jak triko, tak spodky, jsou velice příjemné při nošení.

Co musíte udělat, abyste tento komplet v ceně téměř 1200,-Kč vyhráli? Nic světoborného, stačí, když správně odpovíte na otázku „Kolik m2 prodejní plochy mají všechny prodejny MotoZem dohromady?“

Abyste nemuseli nikam lítat s metrem a přeměřovat podlahy, dáme vám nápovědu:

  1. a) 1000 m2
  2. b) 2600 m2
  3. c) 3400 m2

 

Tak, a teď už je to na vás…pokud pořád tápete, napovíme ještě víc – podívejte se na web www.motozem.cz, něco nám říká, že byste tam správný údaj mohli najít…

 

Svou odpověď nám pošlete do 27.6.2020 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Street Racer. Nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu, bez nich bychom vás museli ze soutěže vyřadit, vy byste nevyhráli termoprádlo, nastydli byste a …byli nastydlí. Hodně štěstí přejeme!

Vyšlo v Motorbike 6/2020

Soutěž uzavřena – správná odpověď je c) 3 400 m2. Výhercem se stává: Karel Rozkopal z Příboru. Gratulujeme!

Text: Motorbike

Foto: Archiv

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz