fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěžíme o vstupenky na Ladies Ride Camp – Motorbike 7/2020 – uzavřeno

Soutěžíme o vstupenky na Ladies Ride Camp

Začátkem prázdnin pro vás máme ne jednu, ale hned dvě soutěže. A protože dámy mají přednost, začneme tou, která se jich týká. Jde totiž o 3 x 2 lístky na Ladies Ride Camp 2020, který se koná 7. – 9. srpna 2020 v Bělé pod Bezdězem (areál Adventureland). Ti, kdo čtou Motorbike pravidelně vědí, o co jde, ostatním to v krátkosti připomeneme: Ladies Ride Camp je víkendová dámská jízda na motorkách všeho druhu, kde si budou moci motorkářky vyzkoušet stroje různých značek (prozatím potvrzeny značky Harley-Davidson, Indian, Polaris, Yamaha, KTM, Royal Enfield, Aprilia, Moto Guzzi a Vespa, z aut se mohou holky těšit na americké káry od Tukar a Hummer centra), učit se od profesionálek a získat nové kamarádky v jedné stopě. Během víkendu osedlají to, co „doma” nemají a vyzkouší si i úplně jiný styl jízdy. Načerpají rady a zkušenosti od holek, které jezdí profesionálně, pobaví se a poznají nové kamarádky. Více na www.ladiesridecamp.cz.

No a my jsme pro vás, ve spolupráci s organizátorkami téhle akce, připravili soutěž, díky které tři z vás mohou vyhrát dva lupeny (aby sebou mohla výherkyně vzít kámošku, ségru, tetu atd. Nezapomeňte na to, že akce je pro „něžné pohlaví,, takže třeba bráchovi nebo příteli by byl lístek k ničemu). Ovšem soutěžit chlapi samozřejmě můžou, aspoň budou mít pro slečnu či paní ve svém okolí dárek.

Tak, a teď soutěžní otázka: „Proč bys měla jet na Ladies Ride Camp právě ty?“. Nápovědu dávat nebudeme, to ani nejde, prostě vybereme tři odpovědi, které nám přijdou nejzajímavější nebo nejvtipnější.

Odpověď nám pošlete do 25.7.2020 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Ladies Ride Camp a nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu, protože bez nich bychom vás museli ze soutěže vyřadit. Těšíme se na to, co nám napíšete!

Vyšlo v Motorbike 7/2020

Soutěž uzavřena – výherkyně lupenů na tuhle super akci jsou: Silvie Břehovská z Ústí, Kateřina Jechová a Zuzana Pourová ze Stochova. Gratulujeme!

 

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz