fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěžíme o přilbu Rusty Pistons RPHE12 – Motorbike 11/2020 – uzavřeno

Soutěžíme o přilbu Rusty Pistons RPHE12 Old timer art Petrol head

Dnes tu máme něco pro fanoušky retra. Společnost Bikers Crown nám totiž poskytla integrální přilbu Rusty Pistons RPHE12 Old timer art Petrol head yellow emerald/green (velikost M). Přilba sice je retro vzhledem, nikoliv však vlastnostmi, ostatně posuďte sami: materiál skořepiny je trikompozit (karbon, kevlar, fiberglass), vnitřní EPS vložka má různou hustotou materiálu pro nejlepší možnou absorpci energie z případného nárazu, vnitřní výstelka s antibakteriální úpravou a prvky ze syntetické kůže je odnímatelná a pratelná, vnější vintage čiré plexi disponuje úpravou proti poškrábání a je k helmě připevněno pomocí mechanismu, skládajícího se z bočního šroubu a dvou patentů, zabraňujících pohybu plexi za jízdy. Zapínání je na dvojitý D kroužek. Hmotnost přilby je 1220 +/- 50g a samozřejmá je i homologace (ECE 22-05).

Mimochodem, každá přilba z Art Collection (tedy i tato) je ručně malovaná umělcem „Pinstriping Neil“, který patří k německým legendám pinstripingu a letteringu. Díky tomu je každá helma jedinečná, originální a žádný kus tedy není stejný! Použité materiály a časová náročnost ruční malby dělají z každého kusu unikátní umělecké dílo, které budete vlastnit jen vy. Teda pokud helmu vyhrajete, to dá rozum. Co pro to musíte udělat? Odpovědět správně na soutěžní otázku (což ovlivníte) a mít nejvíc štěstí ze všech (což se ovlivnit nedá – ale jak známo, štěstí přeje připraveným). Takže tady je otázka: „Odkud pochází značka Rusty Pistons?“

Chcete nápovědu? Ok, tady ji máte:

  1. a) Česká republika
  2. b) USA
  3. c) Německo

Jestli si nejste jistí, zkuste zapátrat třeba na webu www.bikerscrown.cz.

Dál už je to jako vždycky – správnou odpověď nám pošlete do 26.11.2020 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem RPHE12 a uveďte též své kontaktní údaje, včetně telefonu. Je nám líto, bez toho to prostě nejde…přejeme hodně štěstí při soutěžení!

Vyšlo v Motorbike 11/2020

Text a foto: Motorbike, archiv

Soutěž uzavřena. Pro výhru jste museli správně odpovědět na soutěžní otázku a mít kousek toho pověstného štěstí. Dali jsme vám tři možnosti, buď od nás, z České republiky nebo z USA či z Německa. Je znát, že naši čtenáři jsou patrioti (anebo umí hledat na internetu), takže nám přišly v drtivé většině správné odpovědi: jasně, Rusty Pistons jsou českou značkou! A kdo tedy tuhle designovku vyhrál? Gratulujeme Ludmile Zakopalové ze Zlína! Ať slouží a dělá spoustu parády ;-)

 

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz