fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž s Vévodou

Roční předplatné a katalog_MTB (1)

Jak vám jistě neuniklo, pro letošek jsme se domluvili s KTM CENTRAL EAST EUROPE na dlouhodobém testu rakety KTM 1290 Super Duke GT. A abychom to udělali ještě zajímavější, připravili jsme pro vás (opět ve spolupráci s centrálou KTM) soutěž.

Redakční dlouhodobka toho v garáži zrovna moc nenastojí (už máme nalítáno téměř 4500km) a protože s ní jezdíme všude možně (i nemožně), napadlo nás, že byste z toho něco mohli mít i vy. Pokud teď někoho napadlo, že mu jí třeba půjčíme na víkend, tak ne – nepůjčíme, protože kdyby nám ji někdo rozbil, rozbili bychom ho pak my J. Kdepak, Vévoda je členem redakce a kolegové ani kolegyně se nepůjčují.

Přesto máte ale šanci každý měsíc, až do ukončení testu (což bude na podzim), něco vyhrát. Tím něčím je za prvé roční předplatné Motorbike (včetně Katalogu), za druhé (protože v KTM CEE jsou pro každou srandu a šli do toho s námi) tričko a kšiltovku KTM.

Tak, doufáme, že jsme vás navnadili a teď už konkrétně k soutěži. Ta bude probíhat na našem facebookovém profilu, tedy www.facebook.com/casopismotorbike/. Princip soutěže je jednoduchý: každou první středu v měsíci, tedy v den, kdy Motorbike pravidelně vychází, zveřejníme fotku našeho Super Duke GT a vy budete muset uhádnout, kde jsme ji pořídili. Tedy určit lokalitu, pochopitelně. A to co nejpřesněji (nejde nám o to, abyste psali souřadnice GPS, ale taky aby nechodily odpovědi typu „někde v Beskydech“ apod.). Samozřejmě bude na fotce vždycky nějaký bod, podle kterého se daná lokalita dá poznat (nepostavíme motorku někam do neidentifikovatelného lesa), ale taky vám to moc neusnadníme tím, že bychom Vévodu přivezli třeba jen před nejbližší hospodu v Braníku, kde máme redakci :).  A neomezíme se jen na naši republiku.

V rámci soutěže nepůjde o to, kdo odpoví první, to by byla dost nuda – šanci bude mít každý, kdo odpoví správně…ale upřesnění pravidel najdete právě na našem FB.

Kdy začínáme? No právě teď, 6.6., je přece první středa v měsíci, ne? Tak šup na náš FB a hádat – držíme palce!

Foto a text: redakce                                                                                                                                                                                                                                                                                                        150115_3PW1775300_RACING ORANGE CAP147729_3PW175680X_RACING TEE ORANGE

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz