fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

SOUTĚŽ s MR43 – uzavřeno

Soutěž s MR43 o přilbu Blauer Pilot 1.1.

Model Blauer Pilot 1.1. má skořepinu z nového kompozitního laminátového materiálu Dyneema – Carbon – Aramidic, integrovanou krátkou sluneční clonu, překrývající polovinu obličeje (plexi má úpravu Anti-Scratch, takže byste ho neměli hned podrápat), má vyjímatelný a omyvatelný interiér a zapíná se pomocí rychloupínací spony s mikrometrickým zařízením. Hmotnost přilby je 1,000 ± 50g.

K tomu, aby vám tenhle krásný kousek říkal pane, je třeba jako obvykle odpovědět na soutěžní otázku, která tentokrát zní „V jakém roce byla společnost Blauer založena?“. No, a teď se ukažte, copak quarterback, to ví každej, ale tady neznala odpověď ani naše kolegyně Jana, která ví vždycky všechno. A nejlíp.

Nápovědu vám nedáme, ale abyste neřekli, že jsme necitové, doporučíme podívat se na FB profil MR43 do sekce Poznámky (Notes), třeba tam něco najdete…

 

 

Správnou odpověď nám pošlete do 25.10.2019 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem BLAUER a nezapomeňte uvést i své kontaktní údaje včetně telefonu – bez nich bychom vás nemohli do řad soutěžících zařadit a to by byla docela škoda, že jo? Držíme palce!

Kdo vyhrál?

Minule jste měli možnost soutěžit o otevřenou přilbu Blauer Pilot 1.1., kterou nám pro vás věnovala společnost MR43. Nešlo o přilbu ledajakou, koneckonců Blauer je značkou prestižní a tomu také odpovídal váš zájem – odpovědělo vás hodně. Tedy až přespříliš, protože těch přileb jsme nedostali vagón, ale jen jednu, tudíž vyhrát mohl jen jeden z vás. Ale samozřejmě nás těší, že vás naše soutěže baví, takže to zkoušejte klidně dál, třeba se štěstí usměje i na vás.

Ale zpět ke konkrétní výhře. K tomu, abyste tuhle přilbu mohli vlastnit, jste museli mít právě nezbytný kousek štěstí a hlavně správně zodpovědět naši otázku „V jakém roce byla společnost Blauer založena?“. Kdo odpověděl, že v roce 1936, odpověděl správně. Gratulujeme paní Vladislavě k výhře.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz