fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž s Bikers Crown

Bikers Crown_KRIEGA_KUSB30Naši partneři zřejmě očekávají deštivé léto, protože i další cenou je nepromokavý vak, tentokrát značky Kriega. Jde o model Kriega KUSB30, o objemu 30 litrů, který charakterizují tyto základní vlastnosti: 100% voděodolná hlavní konstrukce, univerzální použití na jakýkoliv motocykl, rolovací zavírání pro ochranu proti dešti, boční kapsa s voděodolným YKK® zipem, jednoduše odnímatelná bílá podšívka (kterou lze prát), vypodložené popruhy ramen a pasu k přetvoření na jezdecký batoh. Máte u něj též možnost zaháknout ho k jakémukoliv Kriega batohu pro další voděodolný prostor k uložení věcí či možnost přetvořit ho na Tank Bag s Kriega TANK. Pokud chcete vědět víc, mrkněte na www.obchod.bikerscrown.cz.

 

Základní popis bychom měli, teď otázky. Ty jsou tentokrát tři, a protože jsou jednoduché, nedáme vám nápovědu (tak se trochu snažte).

1) Kdo je výhradním dovozcem zavazadel Kriega do ČR?
2) Jak dlouhou záruku poskytuje výrobce Kriega na všechny svoje produkty?
3) Odkud pochází značka Kriega?

Abychom ale nebyli úplně zlomyslní, přeci jen napovíme, kde byste mohli správné odpovědi najít…mrkněte třeba na www.bikerscrown.cz, třeba tam něco bude…

Správnou odpověď nám pošlete opět do 25. 6. 2018 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Kriega. Ani tentokrát nezapomeňte připojit své kontaktní údaje včetně telefonu, protože jinak co? Jinak vás ze soutěže vyřadíme.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz