fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž s Bikers Crown o přilbu CABERG – Motorbike 5/2020 – uzavřeno!

Soutěžíme s Bikers Crown o přilbu CABERG DUKE II YAMAHA MATT BLUE

Společnost Bikers Crown nám do aktuálního čísla jako výhru poskytla výklopnou přilbu Caberg Duke II Yamaha Matt Blue, takže si o ní něco málo řekneme (ať víte, do čeho jdete). Skořepina této přilby je z polykarbonátu, přilba má dvojité plexi (vnější čiré plexi s úpravou proti poškrábání a s Pinlock protimlžící fólií už v základní výbavě a sluneční kouřovou clonu s úpravou proti poškrábání), kompletně odnímatelnou a pratelnou vnitřní výstelku z hypoalergenní a prodyšné látky s reflexním proužkem v zadní části, dále ventilaci na bradě a vrchní části helmy, která umožňuje proudění čerstvého vzduchu přes vzduchové kanálky uvnitř helmy a vytlačuje teplý vzduch z helmy ven přes zadní otvory ventilace. Nechybí ani odnímatelný bradový deflektor, zapínání na mikrometrickou přezku a příprava pro komunikátor Just Speak S. Hmotnost přilby je 1550 g ± 50 g, samozřejmostí je ECE homologace 22.05 P/J – P/J, tedy duální homologace pro otevřenou i integrální helmu, garantující bezpečnou jízdu se zajištěnou otevřenou bradovou částí – díky P/J páčce na levé straně helmy lze pozici otevřené bradové části zamknout (pozice „J“) a tím blokovat možnost jejího samovolného zavření za jízdy.

Cena přilby je 4890,-Kč, takže určitě stojí za pár chvilek namáhání mozku při zodpovězení soutěžní otázky, která zní: „Kolik variant helmy Caberg Duke II najdete na e-shopu Bikers Crown?“.

Nápovědu nebudeme dávat ani tentokrát, jen si to pěkně najděte sami…

Správnou odpověď nám pošlete do 27.5.2020 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Caberg. Jako obvykle ani tentokrát nezapomeňte uvést i své kontaktní údaje, včetně telefonu, protože bez nich se u nás soutěžit prostě nedá…tak hodně štěstí!

Vyšlo v Motorbike 5/2020

Soutěž uzavřena. Správná odpověď je – 9 variant. Výhercem se stává: Tomáš Pika z Polanky nad Odrou. Gratulujeme a ať helma dobře slouží ;-)

 

Text: Motorbike

Foto: Archiv

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz