fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž s Amphibious

Amphibious-UPBag_0779_HR

Zavazadla značky Amphibious, kterou k nám dováží společnost Adventure vybavení, se vyznačují zejména jednou pro ně typickou vlastností – jsou totálně nepromokavá. I kdybyste spadli s motorkou do Orlíku, vaše náhradní trenky či tanga (podle vašich preferencí či orientace) zůstanou v suchu, pokud budou zabalena v zavazadle od Amphibious. I když pokud spadnete s mašinou z mostu do Orlíku, asi vám to bude už jedno…no nic, prostě jsou nepromokavá a basta. Máme to sami vyzkoušeno (teda ne ten Orlík), protože právě Amphibious testujeme.

 

Pokud chcete takové zavazadlo vyhrát, konkrétně brašnu Upbag, máte právě teď možnost. Brašna Upbag je vyrobena z materiálu PVC HD, má objem 9 až 19 litrů (podle toho, jak ji sbalíte). Je to univerzální vodotěsná taška s vyjímatelnou Aniti – shock vložkou a zesíleným polstrovaným dnem. Brašnu lze umístit na sedadlo spolujezdce, držák kufru, na boční či horní kufr a to díky 4 nastavitelným páskům. Perfektní taška na nářadí, nepromok a další věci (včetně choulostivých), které potřebujete mít stále po ruce. Má snadný přístup horním otvorem, aniž byste museli dolů z motorky (další info na www.adventure-vybaveni.cz).

A teď, abyste Upbag získali, stačí odpovědět na otázku:

kolika barevných provedeních se vyrábí batoh Amphibious ATOM?

  1. a) 5
  2. b) 7
  3. c) 10

Správnou odpověď nám pošlete do 25. 6. 2018 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Upbag. Nezapomeňte připojit své kontaktní údaje včetně telefonu, protože bez nich bychom vás museli ze soutěže vyřadit. Tak.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz