fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o výklopnou přilbu LS2 FF900 Valliant II Revo – Motorbike 3/2021

Soutěž o výklopnou přilbu  LS2 FF900 Valliant II Revo, barevná varianta Matt Black H-V Yellow

 

Březen, za kamna vlezem a když už tam budeme, můžeme si zasoutěžit. A jako vždy bude cena stát za to, nejde totiž o nic jiného, než u výklopnou přilbu Valliant II v ceně téměř 9000,-Kč!

 

 

Přilbu nám věnovala společnost ASP Group, které posíláme srdečný dík. Nová generace překlápěcí přilby Valiant přináší moderní tvary, praktickou sluneční clonu a jeden z nejpromyšlenějších mechanismů překlápění. Valiant II v sobě spojuje výhody integrálních a otevřených helem. Bradu včetně plexi lze jediným pohybem kompletně zaklopit dozadu, a plnohodnotná integrální helma se tak snadno změní na otevřenou s nízkým aerodynamickým odporem. Má i přípravu pro Bluetooth systém LRP3 a dostanete k ní navíc zdarma Pinlock MaxVision.

Chcete ji? No bodejť by ne, ale musíte se trochu snažit. I tentokrát budete počítat, protože soutěžní otázka zní „Kolik barevných variant helem LS2 Valliant II je v nabídce českého dovozce?“. Rovnou doporučíme, abyste se podívali na stránky www.ls2.cz, protože kolik jich opravdu je, ví zřejmě právě jen dovozce – je jich spousta. To nám ale nestačí, my chceme přesné číslo.

Až ho budete znát, pošlete nám do 27.3. 2021 mail se správnou odpovědí na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Valliant a tradičně nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu, protože jinak bychom vás museli diskvalifikovat. Přejeme hodně štěstí!

Text: Motorbike

Foto: ASP Group

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz