fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o universální držák mobilního telefonu MOTOCRAB – Motorbike 8/2020 – uzavřeno

Soutěž na srpen – s Recall o  univerzální držák mobilní telefonu Motocrab – uzavřeno

Tentokrát můžete vyhrát univerzální držák mobilní telefonu na motocykl Interphone Motocrab s bezdrátovým nabíjením, který jsme dostali do soutěže od společnosti Recall. Jde o velmi šikovnou věc, tento  univerzální držák je totiž ideálním doplňkem pro bezpečné používání vašeho telefonu během jízdy. Díky integrovanému bezdrátovému ovládání dokáže držák pohodlně dobíjet vložený telefon i při jízdě. Odolná konstrukce držáku poskytne bezpečí pro jakýkoliv telefon o šířce 65 – 90 mm. Stačí vložit telefon do držáku a utáhnout postranní čelisti pomocí šroubovacího mechanismu. Pro ještě lepší uchycení telefonu můžete použít i gumovou pojistku, která dodatečně zajistí vložené zařízení. Instalace je snadná a rychlá, držák Interphone je vhodný pro všechna řídítka s průměrem 12 – 32 mm. Držák je voděodolný (se stupněm IP66) a má nastavitelný úhel pomocí otočného kloubu. Sami tyhle držáky používáme a jsme s nimi spokojeni, takže je můžeme s klidným svědomím doporučit.

Aby vám Motocrab dělal radost, můžete si ho buď samozřejmě koupit, nebo u nás vyhrát. A abyste ho vyhráli, je potřeba se jako vždy trochu snažit a odpovědět, nejlépe správně, na naši soutěžní otázku: Kolik gramů držák INTERPHONE MOTOCRAB S BEZDRÁTOVÝM NABÍJENÍM váží?“.

Pokud to nevíte (jakože asi nevíte – my to nevěděli taky), zkuste se podívat na www.interphone.cz , určitě tam údaj o hmotnosti někde bude.

Správnou odpověď pošlete do 25.8.2020 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem MOTOCRAB a jako vždy nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu. Bez toho to prostě nejde, bohužel. Tak hodně štěstí!

Vyšlo v Motorbike 8/2020

Soutěž uzavřena – Bylo jasné, že bez trochy pátrání se neobejdete a pátrali jste, alespoň většina z vás, úspěšně – kdo napsal, že držák váží 220 gramů, odpověděl správně! Výhercem se stává: Martin Lusk z Kozolup. Gratulujeme!

Text a foto: archiv redakce Motorbike

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz