fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o Smart Turn System/Smart Brake System!

Tak co můžete vyhrát tentokrát? No samozřejmě hodnotnou cenu, jak také jinak. A nebude vás to stát víc, než chvilku přemýšlení a čas na poslání mailu s odpovědí – dokonce vás ani nebudeme nutit, abyste si zařídili naše předplatné :). O co hrajeme tentokrát? Dnes bude soutěž provázaná s naší rubrikou „Redakce testuje na vlastní kůži“, ve které v tomto vydání Motorbike najdete náš test hned dvou chytrých věciček: jednotky automatického vypínání blinkrů Smart Turn System a systém automatického rozsvícení brzdových světel Smart Brake System, který rozsvítí brzdové světlo bez toho, abyste použili brzdu – třeba při brzdění motorem. Jak to celé funguje tu znova popisovat fakt nebudeme, přečtěte si onen článek. V každém případě jde o hodně dobré vychytávky. K tomu, abyste jednu z nich získali (můžete si vybrat, co využijete lépe, jestli Smart Turn System nebo Smart Brake System, to je na vás) stačí zodpovědět jednu jedinou triviální otázku. Teda vlastně tentokrát až tak triviální není, budete muset prokázat buď znalosti elektrotechniky, nebo detektivní talent… ale dost napínání, otázka zní:

Kolik konektorů slouží k instalaci Smart Turn System (automatického vypínání blinkrů)?

Jako vždy dáme tři možnosti:

a) 3

b) 4

c) 6

Otázku tedy znáte, a protože hledání odpovědi není tak jednoduché, poradíme vám, že byste možná mohli zjistit něco bližšího na stránkách dovozce těchto systémů, na www.oneal.cz (dovozci děkujeme za spolupráci). Ale víc už fakt napovídat nebudeme, to už bychom mohli říct rovnou, že je těch konektorů 6. Nebo 3. Anebo i 4, žejo.

Odpověď, o které si myslíte, že je správná, pošlete do 26.11.2018 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Smart System. Jako obvykle připomínáme, abyste nezapomněli připojit své kontaktní údaje včetně telefonu – bez těchto informací vás nemůžeme do řad soutěžících zařadit.

Držíme palce při pátrání!

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz