fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

SOUTĚŽ: o sadu na čištění motorky NoH2o

Soutěžíme o sadu na čištění motorky NoH2o

front-IMG_8697

Cena, o kterou můžete soutěžit tento měsíc, je vzhledem k ročnímu období velmi aktuální. Pryč jsou stoprocentně slunné dny, a pokud ještě jezdíte (a my věříme, že ano, přece nejste žádný bábovky), s velkou pravděpodobností vás cestou chytne déšť nebo aspoň pojedete po mokré silnici. Což, jak všichni víme, vede k zasvinění motorky i vás. Copak o to, vy hodíte oblečení do pračky a sebe do sprchy, ale je třeba se postarat i o motorku a ráchat se ve vodě není na podzim věc zrovna příjemná. Ovšem pokud vyhrajete sadu NoH2o, můžete udělat na vodu dlouhý nos, s pomocí těchto přípravků totiž vyčistíte mašinu bez ní. Sada na čištění motocyklů NoH2o Bikewash In A Box je kompletním balíčkem, který čistí a leští váš motocykl bez použití vody. Balení obsahuje všechny prostředky nezbytné k rychlému a účinnému mytí, tedy 1x 500 ml Wheel – kleen / Bug Remover (biologicky rozložitelný čistič kol a odstraňovač hmyzu), 1x 500 ml No Water (mytí bez vody a lesk) a 4 vysoce kvalitní utěrky z mikrovlákna (lze je opakovaně prát). NoH2o Bikewash In A Box čistí, leští a chrání bez použití vody, nepoškrábe lak, je biologicky rozložitelný, čili nezatěžuje životní prostředí, odpuzuje nečistoty, vodu i prachové částice a snižuje statickou přilnavost. Zároveň chrání proti povětrnostním podmínkám a UV záření.

Tak, a teď co máte udělat pro to, abyste tuhle sadu získali – jako vždy je potřeba odpovědět na soutěžní otázku a ta tentokrát zní:

Pro jaký konkrétní sport vyrábí značka NoH2o speciální čistící přípravek? Opět vám dáme tři možnosti:

  1. a) Golf, b) Curling, c) Fotbal

 

Pokud tápete, zkuste se podívat na www.noh2o.cz, třeba tam najdete nápovědu…

Jako vždy nám pošlete správnou odpověď (do 27. 11. 2017) na adresu asistent@motorbike-czech.czpod předmětem Noh2o a jako obvykle nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit). Přejeme hodně štěstí!

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz