fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o rukavice FIVE – Motorbike 7/2020 – uzavřeno!

Soutěž o rukavice FIVE

Cenu do druhé soutěže, která už se týká i kluků, nám poskytla firma Bikers Crown a nejde o nic menšího, než o rukavice Five RFX Sport, novinku v kolekci 2020. Tyto rukavice jsou vyvinuty pro jezdce, kteří hledají spolehlivé rukavice za rozumnou cenu na každodenní ježdění ve městě i v přírodě. Poskytují více než uspokojivý stupeň ochrany a komfortu pro použití na silniční jízdu. Rukavice jsou vyrobeny z kozí kůže, PVC chránič kloubů je umístěn pod panelem perforované kůže pro ještě agresivnější vzhled, na dlani je TPR chránič. Záměrně je u RFX zachován relativně klasický vzhled, takže se tyto rukavice mohou stát výborným společníkem třeba i na cestě do kanceláře.

Abyste mohli tyto rukavičky v ceně 2100,-Kč vyhrát, je potřeba samozřejmě začít tím, že zodpovíte správně otázku, která zní: „Kolik modelů rukavic značky FIVE má Bikers Crown v nabídce?“. Přiznáme se, že to sami z hlavy taky nevíme, takže bychom se podívali zřejmě na www.bikerscrown.com…ale nechceme radit.

Správnou odpověď pošlete do 25.7.2020 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Five RFX a jako vždy nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu. Jinak bychom vás bohužel museli soutěže vyřadit. Přejeme hodně štěstí!

Vyšlo v Motorbike 7/2020

Soutěž uzavřena – správná odpověď byla: 39 modelů rukavic Five má Bikers Crown v nabídce. Výherkyní se stává: Elen Nesvadbová z Prahy, gratulujeme a ať rukavice dobře slouží!

 

Text: Motorbike

Foto: Archiv

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz