fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

SOUTĚŽ: o poukaz na volné jízdy s agenturou Motoriders

Soutěž o poukaz na volné jízdy s agenturou Motoriders – uzavřeno

Jako vždy nám od vás dorazily většinou odpovědi správné. Otázka byla: Na jakém okruhu se MotoRiders Kasyja Cup 2018 nepojede? Správná odpověď byla za b)-Sosnová.

Výherce může být ale jen jeden – a tím se stal Jiří Jetel z Rožmitálu pod Třemšínem- Gratulujeme!!!!

Zájem o agenturní jízdy je v poslední době enormní a tak jsme se domluvili s agenturou Motoriders, že jednomu z vás umožníme se takové akce zúčastnit. O co jde konkrétně? O volné jízdy na okruhu ve Vysokém Mýtě. Termín těchto jízd je 15.6.2018, účastníci budou rozděleni do tří skupin podle výkonnosti, na místě bude časomíra, traťoví komisaři i lékař – prostě okruhový standard. Na dráze strávíte aktivně víc než 120 minut a bude i závod dvou kategorií o poháry a ceny. Body ze závodu se počítají do celosezónní soutěže MotoRiders Kasyja Cup (více se o tomto seriálu dozvíte na www.volnejizdy.cz, kde si můžete velmi výhodně zajistit i účast v celém seriálu). Přihláškou do závodu se automaticky zařadíte do slosování o hlavní výhru – nový skútr v barvách MotoRiders Kasyja Cupu. Ač se nejedná o motoškolu, máte zde i možnost pronajmout si instruktora. Na závěr pak dostanete zdarma fotografie z celého dne v plném rozlišení, k dispozici je po celou dobu akce i catering. Akce je určena jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

Poukaz MTRDRS-001

Abyste poukaz na tuto akci vyhráli, je nutné pro to samozřejmě něco udělat, konkrétně zodpovědět správně soutěžní otázku:

Na jakém okruhu se MotoRiders Kasyja Cup 2018 nepojede? Možnosti vám dáme jako obvykle tři: a) Písek, b) Sosnová, c) Cheb. Pokud nevíte (jako že teď asi nevíte), zkuste se podívat na webovky www.volnejizdy.cz … třeba to tam najdete J .

Správnou odpověď (nebo tedy tu, o které si myslíte, že je správná) nám pošlete do 24. 1. 2018 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Motoriders a jako vždy nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit). Držíme palce!

 

logo_motoacademyTrophy_final

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz