fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o páteřový chránič Street Racer Limited – Motorbike 5/2021 – uzavřeno

Soutěžíme s Motozem o páteřový chránič  Street Racer Limited – uzavřeno

 

Páteřový chránič, neboli páteřák, patří do základní výbavy každého motorkáře a vůbec každého, kdo má rád adrenalinové sporty.

 

A jeden takový můžete vyhrát v aktuální soutěži, do které nám ho jako cenu poskytla společnost Motozem (děkujeme). Jde o produkt českého výrobce Street Racer, model Limited (cena 899,-Kč), vyrobený z osvědčené kombinace materiálů polyesteru a polykarbonátu. Proto je páteřový chránič lehký, zároveň pevný a díky prodyšné podšívce EVA zajišťuje perfektní ventilaci. Tři nabízené velikosti jsou nastavitelné pomocí velcro pásků a dvojitou nastavitelnou regulací v pase, pro maximální komfort jsou nýty potažené plastem. Samozřejmostí je certifikace dle odpovídající normy.

 

Aby byl chránič právě váš, je jako vždy potřeba zodpovědět soutěžní otázku a mít i trochu štěstí. Štěstí neovlivníte, ale jestli bude vaše odpověď správná či ne, je jen ve vašich rukách (teda spíš v hlavě). A ta otázka zní: „Kolik prodejen obchodu MotoZem je v České republice?“ Dáme vám tři možnosti:
a) 1
b) 3
c) 5

Pokud si nejste stoprocentně jistí, doporučili bychom se podívat na  www.motozem.cz, určitě to tam někde bude…

Správnou odpověď nám pošlete do 27.5. 2021 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Limited a nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu, abychom vás nemuseli ze soutěže vyřadit. Přejeme hodně štěstí!

Text: Motorbike

Foto: Motozem

 

Edit:

Známe výherce páteřového chrániče Street Racer Limited

V minulém Motorbike jste díky účasti v naší soutěži mohli získat páteřový chránič Street Racer Limited, který nám pro jednoho z vás dodala společnost MotoZem (děkujeme pěkně).

Vyhrát ho mohl ten z vás, který správně odpověděl na soutěžní otázku „Kolik prodejen obchodu MotoZem je v České republice?“. Měli jste tři možnosti, a) 1, b) 3 anebo za c) 5. Kdo odpověděl, že  jsou prodejny 3, tedy za b), odpověděl správně a posunul se do druhého kola, kde rozhoduje štěstí. V tomto případě je usmálo na slečnu/paní:  Lucie Koubová z Rychnova nad Kněžnou.

My gratulujeme a přejeme, aby nikdy nemusela vyzkoušet, jak je páteřák funkční – i když páteřáku od Street Racer věříme, je pořád lepší nespadnout.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz