fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o nabíječku Shark CT-2000 – uzavřeno!

Říká se „březen, za kamna vlezem“ a zatímco budete za kamny, můžete si nechat dobít baterku ve svém stroji. Tedy pokud budete soutěžit a vyhrajete. Vyhrát totiž tentokrát můžete právě nabíječku akumulátorů, a to nejen těch motocyklových, ale i baterií do čtyřkolek, ba dokonce i akumulátorů automobilových. Automatická inteligentní invertorová nabíječka Shark CT-2000 (za kterou děkujeme společnosti ASP group, www.aspgroup.cz), totiž umí nabíjet všechny druhy 12V baterií (dolévací, bezúdržbové, gelové, kalciové, AGM a EFB) o kapacitě 2 až 60Ah. Takže jde o velmi užitečného pomocníka (lze ji používat i nonstop pro dlouhodobé udržovací dobíjení při garážování motocyklu). Nabíječka má dále funkci desulfatizace, nabíjení řízené mikroprocesorem pro maximální účinnost nabíjení, funkci Low Voltage Repair, signalizaci pomocí LED diod, vysoký stupeň krytí IP65 a několik volitelných nabíjecích režimů. A právě toho se týká naše soutěžní otázka – „Kolik volitelných nabíjecích režimů je u Shark CT-2000 k dispozici?“.

Vybrat vám tentokrát nedáme, ale napovíme, že byste se to mohli dozvědět třeba na stránkách www.aspgroup.cz. Bude to tedy trochu detektivní práce, ale jestli tuhle super nabíječku chcete (a věřte, že chcete, my ji máme a jsme s ní nadmíru spokojeni), proč se trochu nesnažit, žejo?

 

 

Vyhodnocení soutěže o nabíječku Shark CT-2000

V minulém vydání Motorbike jste mohli soutěžit o nabíječku Shark CT-2000, kterou nám, jakožto cenu, poskytla společnost ASP group (www.aspgroup.cz), které tímto ještě jednou děkujeme.

Evidentně vás tahle super cena zaujala, protože odpovědí se nám sešlo hodně. A historicky poprvé ani jedna nebyla špatně! Takže je skoro zbytečné psát, jaká že byla ta správná …ale ok, nebudeme porušovat tradici, takže tady je: na otázku, „Kolik volitelných nabíjecích režimů je u Shark CT-2000 k dispozici?“ byla správná odpověď, že Shark CT-2000 disponuje čtyřmi volitelnými nabíjecími režimy.

Výhercem se stává p. Dobis ze Svitávky. Gratulujeme a doufáme, že mu bude tenhle aparátek dělat radost! :) 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz