fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o helmu LS2 Easy Quantum, chránič páteře RSA Cora a termo kuklu RSA Heat! – Ukončena

Zářijové hrátky o helmu LS2 Easy Quantum

Září je čas nového školního roku, což už se bohužel spousty z nás netýká. A i tak si můžete konec léta zpříjemnit jednou z našich zářijových soutěží. Ta první je o helmu LS2 Easy Quantum, což je výklopná polykarbonátová helma v leskle žluté barvě s černými prvky. Tahle zářivá kráska se hodí pro všechny typy silničních motocyklů, skútrů nebo čtyřkolek. Součástí helmy je integrovaná vysouvací sluneční 3D clona a kvalitní otevírací mechanismus s kovovými zámky, který lze ovládat jednou rukou. K větší bezpečnosti helmy přispívá vícedílná výstelka s diferencovanou hustotou EPS, která lépe absorbuje energii při případném nárazu. Regulovatelný ventilační systém In&Out přivádí čerstvý vzduch na vnitřní část plexi a tím umožňuje skvělou recirkulaci vzduchu, který je následně odsáván extraktory na zadní straně helmy. Chcete ji vyhrát? Odpovězte nám, jakou má helma homologaci a pokud odpovíte správně a usměje se na vás štěstí, může přistát u vás doma.

FF370.2 SHADOW_Hi-Vis Yellow 50370 20 54

Odpovědi včetně adresy a kontaktních údajů zasílejte na e-mail asistent@motorbike-czech.cz a do předmětu uveďte heslo „Homologace“. Konec soutěže je 5. 9. 2015. Bez zaslaných kontaktních údajů (jméno, adresa, telefonní spojení) u odpovědi vás nemůžeme zahrnout do soutěže!

Soutěž s MotoZem.cz o chránič páteře a termo kuklu

Protože jsme na motorce všichni vystaveni velkému riziku, je základem mít na sobě i ochranné pomůcky. Chránič páteře patří mezi základní bezpečnostní výbavu každého motorkáře a proto také teď o jeden „páteřák“ můžete soutěžit. Jedná se o model RSA Cora, který dvojitým zesílením chrání páteř a obratle. Samozřejmě je homologovaný, s měkkou pěnovou výstelkou pro maximální komfort při nošení a zesíleným okrajem lemování. V pase je opatřen širokou stahovací gumou, takže si ho můžete přizpůsobit dle potřeby. K tomu vám MotoZem.cz přidala i termo kuklu RSA Heat v universální černé barvě. Kukla je z dvouvrstvého funkčního materiálu a udržuje hlavu v suchém mikroklimatu. Materiál je pružný a příjemný na dotek a celá kukla je přiléhavá, anatomicky tvarovaná, s plochými švy pro vyšší pohodlí. Komu by se nechtělo vyhrát tyhle užitečné věci? Jeden z vás je může mít. Jediné, co pro to musíte udělat, je poslat nám odpověď na soutěžní otázku, která zní: Ve kterém roce byl spuštěn nový e-shop www.motozem.cz? Odpověď najdete na již zmíněném webu, tak proč nepoškádlit štěstěnu?

IMG_2237

Odpovědi včetně adresy a kontaktních údajů zasílejte na e-mail asistent@motorbike-czech.cz a do předmětu uveďte heslo „Ochrana RSA“. Soutěž končí 5. září 2015. Bez zaslaných kontaktních údajů (jméno, adresa, telefonní spojení) u odpovědi vás nemůžeme zahrnout do soutěže!

Soutěž je již uzavřena. Výhercem helmy LS2 Easy Quantum se stal Marek Kinzler z Rumburka. Výhercem chrániče páteře RSA Cora se stal Petr Vlk z Opavy. Výhercům gratulujeme!

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz