fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

SOUTĚŽ: o helmu LS2 a boty RSA

Soutěž o boty RSA

RSA TRAVe spolupráci s firmou Motozem jsme pro vás na září připravili soutěž, díky které můžete vyhrát módní, stylové, ale zároveň velmi odolné boty na motorku i pro běžné nošení. Jde o model RSA – TRA. Jejich hlavním materiálem je kůže, vnitřní podšívka je ze 100% polyesteru. Boty RSA – TRA dále charakterizuje perforovaný jazyk a kotník pro lepší odvětrávání boty, vyztužená pata i špička, boty jsou navíc zesíleny v oblasti kotníku. Jejich lem je vybaven zesílenými očky pro tkaničky, dále mají antibakteriální, výměnné vložky, odolnou gumovou podrážku a reflexní prvky na bocích. Jsou vhodné i pro delší pěší chůzi.

Tak, to bychom měli popis a teď co je třeba udělat, abyste si tyhle botky samochodky mohli obout. Jako vždy jde o jednoduchou věc – odpovědět na otázku, která zní: Při jaké výši nákupu je v e-shopu MotoZem doprava zdarma? Máte tři možnosti:
a) vždy
b) při nákupu nad 1000 Kč
c) nikdy

Ne že bychom chtěli napovídat, ale možná najdete správné řešení na www.motozem.cz/doprava-zdarma. Svou odpověď nám pošlete do 27. 9. 2017 na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem RSA a jako obvykle nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit). Nezapomeňte také uvést – pro případ, že byste vyhráli – velikost, v jaké byste si obuv přáli.

 

OF570_VERSO_Solid_305701007Soutěž o přilbu LS2 OF570 Verso

Prázdniny sice už skončily, nikoliv však naše soutěže. A tak tu pro vás máme do tohoto čísla Motorbike ještě jednu, o přilbu LS2 OF570 Verso. Tak nás napadá, že pokud byste vyhráli jak výše uvedené boty, tak i přilbu, nemohl by o vás nikdo říct, že jste bez klobouku, bos…no nic. Přilbu nám do soutěže věnovala společnost ASP Group a jde o otevřenou přilbu, vhodnou třeba na skútr, chopper atd. Vlastnosti? LS2 OF570 Verso má lehkou, aerodynamickou skořepinu z materiálu Kinetic Polymer Alloy s vysokou pevností a vynikající odolností proti proražení, její výstelka je vícedílná, s diferencovanou hustotou EPS. Plexi je čiré, polykarbonátové, opticky korektní třídy „A“, 3D, s vysokou odolností proti nárazu, úpravou proti poškrábání, Vortex Generatorem po stranách plexi, difuzorem na spodním okraji plexi proti mlžení, samozřejmostí je i rychlé vyjímání plexi bez potřeby nářadí.
Sluneční clona je integrovaná, 3D, Twin Shield System. Větrání zajišťuje systém Dynamic flow-through s horním přívodem vzduchu a zadním výfukovým kanálem. Interiér přilby je komfortní, antibakteriální, antialergický, kompletně vyjímatelný a pratelný, s laserem vyřezávaným polstrováním a přípravou pro Bluetooth Linkin Ride Pal. Zapínání je mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou, řemínek je zesílený. Hmotnost 1250 g, barva matná titanová.

Abyste měli šanci tuhle luxusní helmici vyhrát, je samozřejmě zapotřebí opět odpovědět na otázku, tohoto znění: Který z jezdců MotoGP v letošní sezóně jezdí v přilbě LS2? Prozradíme vám, že jde dokonce o piloty dva, nám ale stačí jedno jméno. Nápovědu byste mohli najít možná na stránkách www.ls2.cz…ale to už je na vás. Odpověď nám pošlete opět do 27. 9. 2017 na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem VERSO a jako obvykle nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit). V odpovědi uveďte i velikost, v jaké přilbu potřebujete.

Hotovo, o co soutěžit máte, můžete se do toho pustit – držíme palce!

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz