fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o GIVI taštičku na nohu – Motorbike 10/2020 – uzavřeno

Soutěž o GIVI taštičku na nohu

Znáte to – jedete se projet a potřebujete si sebou vzít doklady, mobil, případně cigára a nemáte to kam dát. Na batoh nebo tankvak je těch věcí málo, do kapes zas moc. A pod sedla současných motorek se vejde leda tak krabička prezervativů a to jen v případě, že máte velikost XS. Pokud tedy nechcete jezdit s kapsami naditými jako torby sysla, je vynikajícím řešením brašna, nebo spíš taštička na nohu. A právě takovou můžete tentokrát vyhrát. Jde o model ST 608 od značky GIVI z řady Sport-T: obsah má 3 litry, její rozměry jsou 240x80x150mm (vxšxh), horní díl má polotuhý, obsahuje vnitřní kapsy a reflexní prvky. Upíná se pomocí popruhu ke stehnu i kolem pasu (takže se vám nebude při jízdě nijak kloncat). Moc šikovná věc, v redakci takové brašny používáme téměř všichni.

K tomu, abyste měli šanci tuhle vychytávku v ceně 1090,-Kč získat, je samozřejmě potřeba se zúčastnit naší soutěže a odpovědět správně na otázku: „Kolik typů kufrů má v nabídce pro rok 2020 italský výrobce GIVI?“

 

Uznáváme, že jde o otázku docela těžkou, takže vám dáme tři možnosti:

  1. a) 65, b) 75, c) 85

Jaká možnost je ta správná vám zřejmě napoví stránky českého dovozce GIVI, tedy www.motosp.cz.

Tak, o co soutěžíte víte, otázku znáte taky, můžete se do toho pustit! Správnou odpověď nám pošlete do 28.10.2020 na známý mail asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem GIVI a uveďte v něm své kontaktní údaje, včetně telefonu. Pokud je neuvedete, bohužel z řad soutěžících vypadáváte, což znamená co? Že nic nevyhrajete…a to by byla škoda.

Vyšlo v Motorbike 10/2020

Soutěž uzavřena. Abyste měli šanci cenu vyhrát, obligátně bylo třeba odpovědět na soutěžní otázku. Tentokrát ve znění „Kolik typů kufrů má v nabídce pro rok 2020 italský výrobce GIVI?“. Bylo jasné, že z hlavy to vědět nebudete, takže jsme vám dali tři možnosti: a 65, b) 75, c) 85. A světe div se, jak většinou odpovídáte skoro všichni správně, tentokrát se spousta z vás sekla! Ostuda jak barák! No, ale samozřejmě se dost a dost správných odpovědí přeci jen našlo. Ten, kdo se trefil (nebo byl pečlivý) a měl nejvíc štěstí byl nakonec Milan Pokorný z Litoměřic. My mu gratulujeme, ať brašnička slouží!

Jo, ještě vlastně ta správná odpověď – je to zlatá střední, tedy 75 typů kufrů.

Text a foto: archiv Motorbike

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz