fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o elektronickou cigaretu a o Nano ochranu pro vašeho oře – Ukončena

Soutěž o elektronickou cigaretu

V listopadu máme něco pro kuřáky, kteří uvažují o přechodu na elektronickou cigaretu nebo k okolí ohleduplnou kuřáckou pomůcku již používají. Ve spolupráci s e-shopem ecigarety.net jsme připravili soutěž o netradiční výhry – balíčky s elektronickými cigaretami. Tedy s alternativou pro všechny, kdo nechtějí kouřem z klasických cigaret obtěžovat svoje okolí. K třem z vás tak poputují produkty značky Liqua prémiové řady Q – první cenou je elektronická cigareta Liqua Q Vaping Pen (650mAh) včetně náplně o objemu 30ml dle vlastního výběru. Druhou soutěžní cenou je samotná cigareta Liqua Q Vaping Pen (650mAh) a jako třetí cena na vás čeká samostatná náplň do elektronické cigarety 30 ml nebo 3x10ml, také pod hlavičkou značky Liqua. Pravidla jsou jednoduchá. Jako vždy pošlete odpověď na soutěžní otázku na e-mail asistent@motorbike-czech.cz, tentokrát do 23.11.2015, do předmětu uveďte heslo Liqua. Nápovědu najdete na www.ecigarety.net.

Soutěžní otázka: Co patří mezi hlavní přednosti cigarety Liqua Q Vaping Pen 650mAh?

  1. a) délka 190,5 mm
  2. b) možnost připojení přes micro USB k počítači a vapování neomezeně po celý den
  3. c) kapacita clearomizéru 30,52 ml

Liqua_Q_vaping_pen_produkt

Nano ochrana pro vašeho oře

Listopadové počasí dává zabrat nejen nám lidem, ale i našim motorkám, čtyřkolkám, kolům, autům prostě všem našim pojízdným miláčkům. Můžeme se přestěhovat do jiného klimatického pásma, ale ani tak si moc nepomůžeme – všude je něco. Máme pro vás tip, jak ochránit svoje drahocenné dopravní prostředky a prodloužit jejich krásný vzhled i životnost. Produkty Nanoprotech využívají nanotechnologii, která vykazuje vyšší účinnost než běžné současné technologie. Její princip spočívá v působení miniaturních částic, které se díky svým nepatrným rozměrům dostanou do mikrotrhlin a pórů ošetřovaných povrchů. Tím vytvoří kompaktní vrstvu, která kromě vyhlazení nerovností působí jako antikorozní a izolační ochrana nebo jako ochrana před vlhkostí. Když do 23.11.2015 správně odpovíte na soutěžní otázku, můžete vyhrát jeden ze dvou produktů Nanoprotech. Prvním je sprej Auto Moto Anticor, který ochrání například vaši motorku před korozí i v extrémních podmínkách. Druhý užitečný produkt je izolační sprej Auto Moto Electric, který ochrání elektrické a elektronické součásti vašeho stroje. Dokáže zaizolovat vodiče, ochránit elektroinstalaci před oxidací a pročistit již zoxidovanou autoelektroniku (motoelektroniku samozřejmě také).

Své odpovědi posílejte na e-mail asistent@motorbike-czech.cz a do předmětu uveďte heslo Nanoprotech.

Soutěžní otázka zní:

Pro jaké použití značka Nanoprotech nevyrábí ochranné prostředky?

  1. a) pro automobily, motocykly, čtyřkolky a kola
  2. b) pro dům a zahradu
  3. c) pro outdoorové oblečení

Pro nápovědu mrkněte na www.nanoprotech.cz

Soutěž je již uzavřena. Výherci o elektronické cigarety jsou: Jarmila Řezníčková z Kačic, Blanka Stárková a Pavel Preč z Hranic. Soutěž s Nanaprotech vyhrála Simona Bartošová z Loktu, Věra Hošková z Uhlířských Janovic a František Vlasák z Opatovic nad Labem! Všem výhercům gratulujeme!

nano_033

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz