fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž o cestovní tašku CFMOTO Duffle 40 – Motorbike 6/2021 – uzavřeno

Soutěž o cestovní tašku CFMOTO Duffle 40 – uzavřeno

 

Blíží se doba dovolených a tak by se vám mohla hodit cestovní taška, kterou vyrábí značka CFMOTO a kterou nám poskytla společnost Journeyman CZ (posíláme vřelé díky).

 

 

 

 

A je už jedno, jestli si ji přimontujete na sedlo motorky nebo hodíte do kufru auta. CFMOTO Duffle 40 v ceně 1460,-Kč je totiž vyrobena z voděodolné plachtoviny (takže se nemusíte bát deště), má popruhy se sponou, které zaručují jednoduché a rychlé sejmutí a opětovné umístění na stroj. Její praktický, kompresní ventil zaručí maximální úsporu místa, kompresní popruhy slouží pro snížení objemu. Objem tašky je 40 litrů (proto Duffle 40) a její barva je světle modrá.

Aby dělala tato taška radost právě vám, je jako obvykle, krom kousku štěstí, nezbytné zodpovědět soutěžní otázku. Tedy správně ji zodpovědět, to dá rozum. Tentokrát není až tak úplně jednoduchá, budete muset chvíli pátrat:

„V jakém roce CFMOTO s KTM podepsaly joint-venture spolupráci, která zaručuje sdílení technologií, obchodních strategií a společnou výrobu produktů ve společném podniku CFMOTO – KTMR2R?“

Nápovědu vám nedáme, ale při troše snahy ji naleznete na webech www.journeyman.cz a www.cfmoto.cz.

Správnou odpověď nám zašlete do 30.6.2021 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Duffle a ani tentokrát nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu (kdo je nepošle, jako by se soutěže neúčastnil a bude bez šance na získání téhle super tašky). Přejeme hodně štěstí!

Text: Motorbike

Foto: CFMOTO

Edit:

Kdo si sbalí tašku CFMOTO Duffle 40?

No logicky ten, kdo jí díky naší soutěži vyhrál! Šlo o tašku v ceně 1460,-Kč, vyrobenou z voděodolné plachtoviny, s popruhy se sponou, které zaručují jednoduché a rychlé sejmutí a opětovné umístění na stroj. Její praktický, kompresní ventil zajistí maximální úsporu místa, kompresní popruhy slouží pro snížení objemu. Objem tašky je 40 litrů (proto Duffle 40) a její barva je světle modrá.

Tak, a teď už ke správné odpovědi na soutěžní otázku „V jakém roce CFMOTO s KTM podepsaly joint-venture spolupráci, která zaručuje sdílení technologií, obchodních strategií a společnou výrobu produktů ve společném podniku CFMOTO – KTMR2R?“. Kdo odpověděl, že se tak stalo v roce 2017, odpověděl správně a dostal se do dalšího levelu. V něm už rozhodovalo pouze a jen štěstí a ten největší klikař  tentokrát byl: Karel Pišan z Netolic. A může se radovat – taška je jeho! Gratulujeme!

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz