fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž: Kdo chce vyhrát přilbu LS2 FF324 Metro Matt Black? – uzavřeno

Když už jsme se minulý měsíc tak hezky rozjeli, byla by škoda začít brzdit a tak tu i tentokrát máme jako soutěžní cenu integrální přilbu. Tentokrát jde o španělský produkt LS2 FF324 Metro Matt Black v ceně 4999,- Kč (o značce LS2, kterou k nám dováží společnost ASP Group s.r.o., se můžete dočíst o pár stránek dál v rubrice Hall Of Fame). Přilba LS2 FF324 Metro Matt Black je atraktivní moderní vyklápěcí helma s vysouvací sluneční clonou, s vysoce odolnou skořepinou z patentovaného materiálu KPA, s opticky přesným plexi s úpravou proti mlžení, poškrábání a s Anti-UV, s ventilací Dynamic Flow-­through Ventilation, s vícedílnou výstelkou s diferencovanou hustotou EPS, komfortním, antibakteriálním a antialergickým vyjímatelným a pratelným interiérém. Zapínání je pomocí rychlopřezky, hmotnost přilby je 1600 g.

Tak, takže už víte, o co hrajete a teď nezbytná soutěžní otázka: Co přesně znamená zkratka KPA? Jak jste si právě přečetli, jde o patentovaný materiál, ze kterého je vyrobena skořepina přilby, kterou můžete vyhrát. Nás ale zajímá, co se skrývá právě pod touto zkratkou. A protože jsme v dobrém rozmaru, dáme vám na výběr tři možnosti. KPA tedy může znamenat:

  1. a) Killing Protect Accessories
  2. b) Kinetic Polymer Armour
  3. c) Kinetic Polymer Alloy

Tak, možnosti na výběr máte, a pokud byste si nevěděli rady, víte, kde hledat nápovědu…my bychom ji tedy hledali asi u dovozce těchto přileb, tedy na jeho stránkách. To už ale napovídáme fakt moc, takže už jen popřejeme aspoň kousek štěstí, který je při soutěžení nezbytný.

Odpověď, nejlépe správnou (a vlastně klidně i nesprávnou, aspoň se pobavíme a stoupne nám sebevědomí) nám pošlete do 26. 3. 2018 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem LS2 Metro a nezapomeňte připojit své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit). Držíme palce!

Na novou helmu se může těšit: Jana Vlasáková, Opatovice nad Labem. Gratulujeme a ať helma pěkně slouží! ;-)

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz