fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž – březen s ASP Group o přilbu LS2 FF390 Breaker Android – uzavřeno!

Soutěž s březnovým Motorbike! – soutěž uzavřena

 

S ASP Group o přilbu LS2 FF390 Breaker Android (Blue Red)

Cenu do této soutěže nám dodala společnost ASP Group, krom jiného dovozce španělské značky LS2. Díky ní tedy můžete vyhrát přilbu LS2 FF390 Breaker Android (Blue Red), kterou výrobce definuje jako jednu z nejlepších současných přileb z hlediska bezpečnosti, komfortu a designu, vhodnou pro výlety a dlouhé cesty. S integrovanou sluneční clonou a lehkou skořepinou z inovativního materiálu KPA nabízí FF390 Breaker vynikající jízdní pohodlí a vysokou bezpečnost. Rychle vyjímatelné lícnice umožňují snadné sejmutí helmy v případě nouze, součástí přilby je nosní deflektor a podbradní spoiler, o ventilaci se stará dynamické průtokové větrání Dynamic Flow-­through Ventilation s plně nastavitelnými vstupními větracími otvory, výstupními extraktory a vnitřními vzduchovými kanálky. Interiér je z příjemných prodyšných antibakteriálních materiálů s krytými švy pro maximální pohodlí, všechny části interiérů  jsou vyjímatelné a je možné je vyprat. Přilba se vyrábí ve třech velikostech skořepiny, hmotnost je 1400 +/- 50g.

Tak, a co musíte udělat, abyste helmu vyhráli? Musíte mít ze všech soutěžících nejvíc štěstí a hlavně správně odpovědět na soutěžní otázku, která dnes zní:

„Který český jezdec se zúčastnil letošního Dakaru v helmě LS2?“

Nápovědu vám tentokrát nedáme, holt se musíte snažit sami :-).

Správnou odpověď nám pošlete do 26.3.2020 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Android a jako vždy připomínáme, abyste nezapomněli uvést i své kontaktní údaje včetně telefonu – bez nich to prostě nejde a kdo je neuvede, jako by nesoutěžil.

Vyhodnocení soutěže:

A co bylo potřeba udělat, aby tenhle kousek dělal radost právě vám? Nic víc a nic míň než správně odpovědět na soutěžní otázku „Který český jezdec se zúčastnil letošního Dakaru v helmě LS2?“. Pokud jste odpověděli, že Zdeněk Tůma, byla vaše odpověď správná!

Výherce přilby LS2 je Petra Šebková z Dětenic. Gratulujeme a ať helma dobře slouží!

 

Info o produktech  značky LS2 najdete na: www.ls2.cz

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz