fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Seriál Valentino Rossi: The Doctor Epizoda 4/5 The Doctor

Čtvrtá a předposlední epizoda exkluzivního video seriálu věnovaného Valentinovi Rossimu právě vychází na YouTube.

Valentino Rossi sedí ve středu svého vlastního tornáda. Úspěchy na trati jsou spojeny s pestrým charakterem, univerzálním přístupem k motocyklovému sportu a vyšším profilem než snad jakýkoli jiný motocyklový závodník v historii Grand Prix. Namísto schovávání se před září reflektorů a neustálou pozorností, převádí Valentino svoji radost ze závodění a podporu fanoušků na základní sílu, která podporuje jeho dlouhověkost v závodění a stále pokračující vliv.

‘The Doctor’ se poprvé objevil se zářivě žlutými písmeny, číslem 46 a animovaným logem. Oslavy vítězství v závodech, designy výstroje a chování během všech devíti vítězství světových šampionátů vytvořilo Rossiho image jako jednoho z nejzábavnějších, ale i nejobávanějších závodníků v historii. Dokonalou ironií MotoGP je, že nejzábavnější osobnost tohoto sportu je zároveň nejnebezpečnější, chirurgicky přesný a nejvytrvalejší soupeř na startovním roštu.

Rossi_Lifestyle_2016_Tavullia_Milagro_0007

Kdo je ‘The Doctor’? Je to legrace z toho kolik je v Itálii doktorů s příjmením Rossi? Odkaz na Rossiho postavení v tomto sportu? Projev uznání chirurgicky přesné výkonnosti, kterou předvádí na trati? V této nejnovější epizodě ‘Valentino Rossi: The Doctor Series’ se znovu setkáme s okruhem Valeho nejbližších přátel v Tavulliu a dozvíme se něco více o Valentinově přerodu z horlivého a vzrušujícího závodníka na šampiona, idola a ikonu. Zatím jsme se v seriálu podívali na Valentina jako legendu, na zásadní momenty z Mugella a jeho soukromé hřiště The Ranch. ‘The Doctor’ vypráví o vzniku a růstu jeho osobnosti z pohledu těch, kteří byli přímými svědky všech zásadních pozitivních I negativních momentů.

‘The Doctor’ je ten Valentino, o kterém si myslíme, že ho všichni známe a kdo s námi žil po celé dvě dekády v MotoGP. Napříč změnami týmů, nebo zásadními vítězstvími jako jeho debut v Yamaze ve Welkomu. Některé z příběhů Doctora už jistě znáte, ale pojďte se podívat na tu pravou tvář Valentina Rossiho.

Text a foto: TZ

Zdroj video: Monster Energy

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz