fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Seriál Valentino Rossi: The Doctor Epizoda 3/5 Jízda na Ranchi

Ti, kteří hledají důvod, proč je Valentino Rossi stále mezi světovou špičkou MotoGP, nemusí chodit daleko. Stačí, aby se podívali na dvoumílovou trať nedaleko Valentinova rodného města Tavullia.

Název The Ranch vznikl na místě, kde trénovali a jezdili styloví Američané, kteří dali vzniknout Grand Prix v osmdesátých a devadesátých letech minulého století. Zde získal Valentino Rossi svou vášeň k závodění a zlepšoval své dovednosti na trati.

VR461

Za poslední čtyři roky se toho mnoho změnilo na místě, které Rossi využíval nejen k udržení si statusu jednoho z nejrychlejších závodníků, ale také k založení svého odkazu skrz VR46 Academy, která se ještě více zapíše do análů tohoto sportu.

VR462

V epizodě se divákům naskytne exkluzivní pohled do unikátního a soukromého prostředí tratě, která hrála regenerativní roli pro „46″. Příběh, ve kterém se dozvíte vše o této trati od chvíle, co Valentinův otec Graziano tento pozemek koupil, přes nespočet barbecue až po návštěvy těch nejslavnějších atletů v motorsportu, vypráví jeho nejbližší. Tito lidé také popisují nejen důležitost tohoto místa v Rossiho kariéře, ale také jeho vliv na ostatní a na závodění jako takové.

VR463

Toto je příběh o The Ranch vyprávěn těmi, kteří ochutnali prach. Pojďte s námi na speciální projížďku do zatáček plných kamarádství v kopcích Tavullie.

Text a foto: TZ

Zdroj video: Monster Energy

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz