fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Schuberth se stane partnerem a dodavatelem „RedBull MotoGP Rookie Cup“

Po 16 letech zkušeností s helmami ve Formuli 1 se nyní Schuberth rozhodl expandovat do motocyklových závodů.

RedBull MotoGP Rookies Cup si během let vytvořil skvělou reputaci jako továrna na nové talenty Grand Prix. Mnoho úspěšných jezdců Moto3 a Moto2 jako například Danny Kent, Luis Salom, Arthur Sissis, Jakub Kornfeil, Brad Binder, Miguel Oliveira či Karel Hanika získalo své první mezinárodní tituly právě v RedBull MotoGP Rookies Cup. Němečtí jezdci světového šampionátu – Florian Alt a Phillip Öttl“ si také prošli tímto tréninkovým polem. Příští rok bude RedBull MotoGP Cup oslavovat 10. výročí a společně s ním přijde i jedna premiéra – Schuberth se poprvé zapojí do této závodnické série jako nový partner.

Až 24 a více letí jezdci započnou boj a případný posun do MotoGP v roce 2016, budou na sobě mít nejnovější helmy Schuberth. Každý z nich bude mít individuálně vyrobený exemplář nově vyvíjené helmy ve svém vlastním designu. S příchodem jara představí Schuberth nově vyvinuté helmy, akorát včas pro začátek nové závodnické sezóny.

09SCHU15_Red Bull MotoGP Rookies Cup

„Dodávali jsme helmy známým jezdcům Formule 1 už od roku 2000“, připomíná Schuberth CEO Jan-Christian Becker. „V současnosti veří technologiím Schuberth jezdci jako Nico Rosberg, Felipe Massa, Fernando Alonso, Nico Hülkenber, Susie Wolff či Sergio Perez. A jsou pouze špičkou ledovce, protože jsme aktivní i ve Formuli 4 či Světovém šampionátu hobby závodů motorek v Německu. Se zapojením do RedBull MotoGP Rookies Cup máme v plánu upevnit náš závazek k závodění a také zvýšit povědomí veřejnosti o našich aktivitách. Jsme velmi šťastní za toto partnerství a hrdí, že můžeme dodávat závodníkům helmy a pomáhat jim na jejich cestě na vrchol.“

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz