fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

RACING PARTY JIŽ TUTO SOBOTU

Racing Party – desátý ročník již tuto sobotu

Každoroční Racing Party se blíží, a letos nás čeká kulatá desátá runda. Akce, která vznikla dosti spontánně, aby uspokojila mírně řečeno touhu motorových nadšenců po vzájemném setkání, si našla ustálenou podobu. Začíná vždy neformální „tiskovou konferencí“ se špičkovými českými závodníky dané sezony, tedy minimálně s těmi, kteří nebudou v sobotu muset za testovacími povinnostmi do zahraničí. Máme tak možnost se na jednom místě setkat s těmi, kterým fandíme o víkendech u tratí i u televizních přenosů. Letos oslavíme především vítězství Pavla Kejmara v Kolumbii, jednoho z mála českých závodníků, který letos vyhrál závod mistrovství světa. Dokonce je prvním Čechem, který vyhrál závod MS v supermoto, a přijde se o radost podělit osobně.

RACING PARTY - A4 V 03

Přítomný bude letošní okruhový král Jan Semlbauer, a jen pár dní po podstoupení operace dorazí také mezinárodní reprezentant českého stuntridingu Adam Peschel. O zajímavé historky 14. listopadu v klubu Hany Bany nouze nebude.

Kompletní přehled dalších přítomných pilotů a strojů (na místě budou sportovní stroje BMW a KTM, závodní speciály a rarity) vám přineseme v nejbližších dnech. Během večera nás čeká také solidní kulturní složka: elektroswingem otevře garážovou stage DJ Rudegust, po němž se ujme gramofonů moderátor závodů na Eurosportu Béla En, tentokrát v roli houseového DJe. V klubové stagi na klidnější rytmus R’n’B naváže zabiják James Cole následovaný vyzrálou partou PSH (Vladimir 518, Orion, MikeT). Večer pak uzavře divoký DJ N’Zym.

Jistě jste zaregistrovali projekt Amperiamoto.cz, který chce vyrobit motocykl pro vozíčkáře. Vstřícný přístup vyšehradského klubu Hany Bany vedl k následujícímu rozhodnutí – 10% z výtoče bude věnováno tomuto projektu. Každý z nás tak svým drinkem přispěje na dobrou věc. Nezapomeňte tedy sledovat facebook, web a kliknout na událost Racing Party. V sobotu se uvidíme na místě.

www.RacingParty.cz

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz