fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

více

R.A.R.E 2021 po motorkářsku!

Společnost Vintage Garage Motors, a. s. jako výhradní distributor motocyklů Royal Enfield pro Českou republiku se rozhodla zapojit do celosvětové akce v rámci tzv. Růžového října na podporu žen s rakovinou prsu.

Zástupce společnosti Vintage Garage Motors, a. s. Martin Šrámek k akci říká: „Motocyklová komunita dlouhá léta podporuje muže a jejich zdraví, jsem rád, že právě Royal Enfield se rozhodl zapojit do projektu, který podporuje ženy, konkrétně ženy s rakovinou prsu, a tím jim pomáhá k návratu do normálního života, tedy na 100% naplňuje motto naší akce – zpátky do sedla.“

Akce s názvem R.A.R.E 2021 (Ride and Roses Event) se bude konat v neděli 3. října 2021 od 10:00 – 16:00 hod v Praze v areálu Pivovaru Staropramen,  Nádražní 48/92 na Smíchově.

Jednodenní akce resp. jízda je věnovaná pacientkám s rakovinou prsu na téma “zpátky do sedla”.

Pražská jízda se rozhodla podpořit konkrétní český projekt Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu v rámci Aliance žen s rakovinou prsu.

Projekt můžete kdykoliv podpořit finančně libovolným příspěvkem na účtu č. 107-9424760207/0100 vedený u KB, do poznámky prosím uveďte RARE 2021.

Akce/jízdy se může zúčastnit každý bez ohledu na typ či značku motocyklu.

Další možností je zakoupení charitativních předmětů, jídla, pití a fotografií na místě. Výtěžek z jejich prodeje také půjde do společné kasičky na podporu projektu.

Projekt Aliance žen s rakovinou prsu, Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu, se již od roku 2012 zaměřuje na pacientky do 45 let věku, které procházejí nebo prošly léčbou karcinomu prsu. Nemoc u žen v mladém věku s sebou přináší řadu specifických problémů z rodinné, pracovní, zdravotní a sociální oblasti (mateřství, těhotenství, návrat do zaměstnání, partnerské vztahy, děti, rekonstrukce prsu, sebevědomí…), které jsou v životě každé pacientky stěžejní, a jež léčba karcinomu prsu do značné míry ovlivňuje. Hlavním cílem projektu je podpora mladých pacientek a poskytnutí odborné i laické pomoci v průběhu léčby a po ní. Předmětem je také hledání nových impulsů, které pomohou pacientkám překonat obavy a nástrahy po prodělané léčbě, a pomoci jim vrátit se zpět do aktivního života. Nedílnou součástí projektu je edukace samovyšetření, jakožto prakticky jediné možnosti, jak rakovinou prsu včas odhalit v mladém věku.

Program akce bude zaměřen především na ženy. Chybět nebude líčení, kosmetika, edukace samovyšetření prsu, hudební program, dobré jídlo, pití, dětská zóna Mattel, výstava motocyklů značky Royal Enfield, fotokoutek a samozřejmě spanilá jízda centrem Prahy za asistence Policie ČR. Majitelé motocyklů se na ni mohou zaregistrovat zde.

Akci podpoří mnoho veřejně známých osob svou přítomností nebo vzdáleně, jedním z nich je herec Karel Zima, který všem vzkazuje: „Moc všechny zdravím alespoň na dálku a držím palce. Je prinejmenším paradoxní, že tahle krása, která nejen kojencům, ale i nám mužům dělá tolik radosti, vám přináší takové starosti a stojí mnoho z vás takovou oběť. Naší povinností je pomoct ženám v boji s touto nemocí! Jakkoli!“

V rámci akce probíhá také celosvětová tombola o zajímavé ceny. Zakoupením lístků do tomboly nejen, že podpoříte organizaci v boji proti rakovině prsu, ale můžete vyhrát mimo jiné limitovanou edici motocyklu Royal Enfield Continental GT 650 Twin.

Hlavní partneři:

Royal Enfield Česká republika – Vintage Garage Motors, a. s.

Projekt Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu

Aliance žen s rakovinou prsu

http://vintage-garage.cz/

https://www.bellisky.cz

https://rideandroses.com/en/homepage/

https://rideandroses.com/en/raffle/

https://www.royalenfield.com

#pinkoctober #rideforcause #royalenfield #roaylenfieldcz #rare #rare2021 #rideandroses #rareprague #rarepraha #mybellisky #vintagegaragemotors

@mybellisky

@roayalenfieldcz

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz