fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Pozvánka Strmý vrch Chýnov 2019

Strmý vrch Chýnov 2019

Závod motocyklů do Strmého vrchu v Chýnově u Tábora se uskuteční tuto sobotu 28. září 2019. Jedná se již o XXXVII. ročník této tradiční akce, pořadatelem je Motosport Chýnov ve spolupráci s Městem Chýnov.

Závodit se bude v kategoriích Motokros+enduro, Trial, ČZ a Děti do 15-ti let. Tento podnik bude opět velkou výzvou pro motocyklové závodníky z nejrůznějších motocyklových disciplín z celé ČR. Po loňském navýšení samotného cíle navezením 60 kubíků zeminy se letos profil tratě neměnil. V letošních přípravách jsme se soustředili spíše na bezpečnost diváků a vystavěli nové, pevnější hrazení podél tratě.

Vítězství počtvrté v řadě v hlavní a vždy nejpočetněji obsazené kategorii Motokros+enduro přijede obhajovat letošní mistr Evropy a mnohonásobný mezinárodní mistr ČR v motokrosu Martin Michek z týmu MX Shop Sekerka. Nebude to ale rozhodně mít jednoduché. Zkušený hardendurový závodník Roman Körber z pořádajícího Motosportu Chýnov se totiž letos účastnil už několika podobných klání a většinou nenašel přemožitele. Kandidátů na vítězství je však více – například pravidelný finalista Josef Čermák z PCD Zbraslav či někdejší vítěz závodu, Roman Schmid z Jablonce nad Nisou a další.

Zajímavé bude sledovat technické výjezdy trialistů, nebo historické stroje ČZ a Jawa, s kterými kdysi tento podnik začínal. Překvapivé bývají též výjezdy těch nejmenších, tedy dětí v kategorii do 15-ti let, kteří do kopce startují jako jediné s rozjezdem.

Chybět nebude ani tradiční bohaté občerstvení, rozhovory se zajímavými osobnostmi a běh dětí do vrchu během odpoledních přestávek. Parkování je k dispozici zdarma na louce naproti čerpací stanici. Trénink v Chýnově začíná v 9:30 hod., závod pak ve 13 hod. Vstupné činí 80Kč, děti do patnácti let mají vstup zdarma. Večer se pak od 20 hod. uskuteční diskotéka v sále KD Chýnov, kde se bude promítat záznam z odpoledního závodu a kde bude další kopec – zábavy.

Zvláštní ustanovení závodu a další informace k akci naleznete na webu pořadatele www.motosportchynov.cz

Na viděnou s Vámi v Chýnově se těší

Evžen Zadražil

ředitel závodu

Text a foto: pozvánka od Evžena Zadražila

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz