fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Petr Pilát, mistr Evropy ve freestyle motokrosu, obouvá pláště Mitas

Petr Pilát si na motocyklových pláštích Mitas dojel pro celkové vítězství v sérii NIGHT of the JUMPs a stal se mistrem Evropy (ME) ve freestyle motokrosu (FMX). Poslední závod ME FMX se jel 13. a 14. června v německém Hamburku. Petr Pilát, kterého firma Mitas již 12 let sponzoruje, se do série FMX vrátil po delším zranění a také díky zcela novému triku, který v Hamburku předvedl, získal titul mistra Evropy. Petr Pilát používá na svém motocyklu pneumatiky Mitas s dezénem C-23 a C-20.

Petr Pilát se stal mistrem Evropy ve freestyle motokrosu

„V lednu 2015, kdy Petr Pilát vyhrál svůj první závod série Mistrovství Evropy ve freestyle motokrosu, jsme mu přáli, aby v závěrečném hodnocení dosáhl na medaile. I přes zranění Petr Pilát získal titul mistra Evropy, a to je obrovský úspěch,“ uvedl Tomáš Jurtík, obchodní ředitel Mitas pro český trh. „Petrovi gratulujeme a velice si vážíme toho, že důvěřuje plášťům Mitas,“ dodal Tomáš Jurtík.

Petr Pilát na stupních vítězů

„Začátek tohoto roku byl pro mě velmi úspěšný, vyhrával jsem závody, skončil na stupních vítězů. Pak přišlo zranění, ale naštěstí jsem ztratil jen jeden závod, a tak jsem měl stále šanci stát se celkovým vítězem. Závod v Hamburku byl můj první po návratu ze zranění a také díky novému triku se mi podařilo získat titul, je to nepopsatelný pocit,“ uvedl Petr Pilát po závodě v Hamburku.

Petr Pilát v průběhu závodu v Hamburku

Petr Pilát používá na svém motocyklu pneumatiky s dezénem Mitas C-23 (přední) a C-20 (zadní). Tyto pláště jsou určeny pro motokros, freestyle a extrémní enduro. Pneumatika má optimální tuhost a vyšší bočnici, která zabrání kontaktu ráfku s terénem při dopadu na zem. Na vývoji pneumatik Mitas C-23 se Petr Pilát velkou měrou podílel.

Motocykl Petra Piláta s pneumatikou Mitas C-23

Pořadí ME FMX (Night of the Jumps)

  1. PETR PILÁT 96 bodů
  2. Luc Ackermann (Něm.) 89
  3. Brice Izzo (Fr.) 81
  4. Remi Bizouard (Fr.) 74
  5. Maikel Melero (Šp.) 73
  6. Jose Miralles (Šp.) 64
  7. LIBOR PODMOL 44
  8. FILIP PODMOL 35

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz